اسرائیل

سپاه پاسداران آماده حمله به اسرائیل است
احمد کریم‌پور٬ مشاور قاسم سلیمانی در نیروی «قدس» سپاه گفته «اگر لازم باشد در عرض هفت دقیقه تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان می‌شود، شوخی هم در کار نیست.»
سکوت ایران درباره گزارش‌هایی مبنی بر «ربوده شدن» برخی فرماندهان سپاه در منا
مقام‌های جمهوری اسلامی در خصوص برخی گزارش‌ها مبنی بر احتمال «ربوده شدن» شماری از فرماندهان سپاه، دیپلمات‌ها و کارمندان ایرانی در جریان فاجعه منا از سوی «موساد» سکوت کرده‌اند.
اسرائیل مهم‌ترین مانع ظهور امام زمان است
مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار» اسرائیل را مهم‌ترین «مانع» ظهور «امام زمان» معرفی کرده و گفته امنیت این کشور باید از بین برود.
روحانی نزد اسرائیلی‌ها علیه امام حرف زده است
حسن عباسی گفته حسن روحانی در سال ۱۳۶۵ در جلسه‌ای محرمانه با مقام‌های اسرائیلی علیه روح‌الله خمینی سخنان بی‌سابقه‌ای ایراد کرده است.
اسرائیل از کانالی رسمی به ایران پیام داده است
علاء‌الدین بروجردی از ارسال پیام اسرائیل به ایران خبر داده و گفته ایران به حزب‌ا‌لله درباره پاسخ ندادن به اسرائیل «توصیه‌ای» نکرده و جمهوری اسلامی به خواست بشار اسد در سوریه حضور دارد.
جهاد مسلحانه سپاه در خارج از مرزها ادامه دارد
محمدعلی جعفری٬ فرمانده سپاه گفته پاسخ حزب‌الله به اسرائیل «حداقلی» بوده٬ سپاه خارج از ایران مشغول «جهاد مسلحانه» است و به دستور رهبر افراد محدودی اجازه حضور در سوریه و عراق را دارند.
فرمانده کل سپاه: آزادی قدس نزدیک است
محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران گفته که آزادی «قدس» نزدیک است و اسرائیل «دست و پای آخرش» را می‌زند.
فرزندان نتانیاهو شکار خوبی برای حزب‌الله هستند
سایت محافظه‌کار «مشرق‌نیوز» یکی از سایت‌های وابسته به سپاه پاسداران با انتشار نام برخی از فرزندان مقام‌های اسرائیل اعلام کرد منتظر «شکار» آنها از سوی حزب‌الله لبنان است.
انتقامی ویژه در انتظار اسرائیل است
حسین سلامی٬ جانشین فرمانده سپاه اعلام کرد ایران همان‌طور که پاسخ ترور دانشمندان هسته‌ای خود را داده بود٬ «انتفام ویژه‌ای» از اسرائیل به خاطر حمله به کاروان حزب‌الله لبنان در نظر گرفته است.
اسرائیلی‌ها منتظر صاعقه‌های ویرانگر باشند
محمدعلی جعفری٬ فرمانده سپاه پاسداران در واکنش به مرگ یک فرمانده سپاه در پی حمله اسرائیل به کاروان نظامیان حزب‌الله لبنان در سوریه به مقام‌های اسرائیل هشدار داد منتظر پاسخ ویرانگر سپاه باشند.

www.digarban.com (2017)