آمریکا

نظامیان ایران٬ آمریکا را تهدید به حمله نظامی کردند
فرماندهان نظامی ایران از آمادگی جمهوری اسلامی برای اقدام نظامی در نزدیکی مرز‌های آمریکا و سایر کشور‌هایی که تهدیدی علیه ایران به‌ شمار می‌روند٬ خبر داده‌اند.
«هراس» آمریکا و اسرائیل از رهبری خامنه‌ای در منطقه
سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای از حمله معترضان مصری به سفارت اسرائیل در قاهره با عنوان «تسخیر لانه جاسوسی» یاد کرد و ادعا کرد آمریکا و اسرائیل از رهبری علی خامنه‌ای در منطقه به «هراس» افتاده‌اند.
توقیف ایرباس ایران به علت نقض تحریم‌ها است
هواپیمای ایرباس ایران در بریتانیا به خاطر نقض قوانین تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی توقیف شده است.
احمدی‌نژاد آمریکا را عامل وقایع اخیر می‌داند
محمدحسین صفار‌هرندی مشاور فرمانده سپاه می‌گوید محمود احمدی‌نژاد «تسخیر» شده و جنجال‌های هفته‌های اخیر را برنامه‌ای از سوی آمریکا می‌داند.
مدیران دولت دهم در فهرست جاسوسان سیا
خبرگزاری فارس اعلام کرد چند تن از مدیران دولتی در فهرست بازداشت‌شدگان متهم به جاسوسی قرار دارند.
جوان: تیم احمدی‌نژاد پیگیر ارتباط با آمریکا است
روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران خبر داده که تیم محمود احمدی‌نژاد برای پیروزی در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری برنامه ارتباط با آمریکا را در دستور کار خود قرار داده است.
ایرنا: اوباما مخالف سرکوب شیعیان بحرین است
یک هفته پس از آنکه محمود احمدی‌نژاد از تحولات جهان عرب با عنوان «بیداری انسانی» یاد کرد، خبرگزاری ایرنا از مخالفت باراک اوباما با برخورد‌ خشونت‌بار مقام‌های بحرین با شیعیان این کشور خبر داد.
ایران باید برای کشتن آمریکایی‌ها تبلیغ کند
محسن رفیقدوست وزیر سپاه در دوران جنگ عراق علیه ایران گفت که جمهوری اسلامی برای کشتن آمریکایی‌ها در جهان باید تبلیغات گسترده‌ای داشته باشد.
آمریکا در عراق و یمن دنبال امام زمان است
احمد سادات مدیر شبکه العام می‌گوید نیرو‌های آمریکایی در بازجویی‌های خود از زندانیان عراقی درباره خصوصیات «منجی»، آخر‌الزمان و علائم ظهور امام دوازدهم شیعیان می‌پرسیده‌اند.
جاسوسی ۶۵ هزار نفر علیه ایران برای آمریکا
سعدالله زارعي یک عضو دفتر اداره سیاسی سپاه ادعا کرد در جریان حوادث پس از انتخابات ۶۵ هزار نفر علیه ایران برای آمریکا «جاسوسی» می‌کرده‌اند.

www.digarban.com (2017)