آمریکا

آمریکا خواستار دسترسی به چارت نهادهای نظامی است
يک سايت خبری نزديک به سازمان بسيج از درخواست آمريکا برای دسترسی به چارت سازمانی نهاد‌های نظامی و ۲۹ دانشمند هسته‌ای ايران خبر داده است.
آماده افشای جزئیات مذاکرات هسته‌ای هستیم
دانشگاه «امام حسین» وابسته به سپاه که برخی دانشمندان هسته‌ای عضو هیات علمی آن هستند با صدور بیانیه‌ای از اعلام آمادگی خود برای افشای جزئیات «زیاده‌خواهی‌های» آمریکا در مذاکرات خبر داد.
اگر می‌خواهید ذلیل شوید٬ با آمریکا رابطه برقرار کنید
محمد‌رضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج می‌گوید رابطه با آمریکا «ذلت» می‌آورد٬ تحریم‌ها تاثیری نداشته و کسانی که به «دیکتاتور‌ها» میدان می‌دهند نباید انتظار آرامش داشته باشند.
آمریکا تهدید کرد میدان را به سپاه واگذار کنید
حسین سلامی٬ جانشین فرمانده کل سپاه از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران خواست در صورت تهدید مجدد آمریکا٬ میدان را به سپاه واگذار کنند تا «تکلیف را روشن کند.»
همه برنامه‌های رونی کلمن در ایران لغو شد
تمام برنامه‌هایی که قرار بود در مدت زمان حضور رونی کلمن٬ قهرمان بدن‌ساز آمریکایی در تهران برگزار شود، لغو شد.
آمریکا می‌خواهد ایران را بی‌دشمن کند٬ مجبور به پذیرش بیانیه لوزان شدیم
ابراهیم فیاض با تشبیه بیانیه «لوزان» به قطعنامه «۵۹۸» آن را «ظلمی» به جمهوری اسلامی دانسته و افزوده نظام مجبور به پذیرش آن شده و آمریکا با این بیانیه دنبال «بی‌دشمن» کردن نظام است.
تلاش ۳ دولت برای تئوریزه‌کردن سازش با آمریکا
سهراب صلاحی٬ رئیس سازمان بسیج اساتید گفته برخی در دولت حسن روحانی تلاش می‌کنند چهره «زشت» و «خشن» آمریکا را «پنهان» کنند و این موضوع در دولت‌های سازندگی و اصلاحات نیز وجود داشت.
سپاه ماکت ناو هواپیما‌بر آمریکایی را منهدم کرد
ماکت مشهور ناو «یو اس اس نیمیتز» در رزمایش سپاه پاسداران در آب‌های خلیج فارس منهدم شد.
آمریکا می‌خواهد ما را دنبال نخود سیاه بفرستد
احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان گفته آمریکا قصد دارد با دو مرحله‌ای کردن مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی را دنبال «نخود سیاه» بفرستد.

www.digarban.com (2017)