ترور

سپاه پاسداران: انتقام حملات تروریستی تهران را می‌گیریم
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدنبال عملیات تروریستی امروز در آرامگاه روح‌الله خمینی و ساختمان مجلس در بیانیه‌ای به طور غیرمستقیم عربستان سعودی را به دست داشتن در این حملات متهم کرد و افزود که انتقام خواهد گرفت.
ترور‌های پاریس پدیده مبارکی بود
نشریه «یالثارات‌الحسین» ارگان رسمی انصار حزب‌الله در تازه‌ترین شماره خود از ترور چهار کاریکاتوریست و هشت روزنامه‌نگار نشریه «شارلی ابدو» در پاریس استقبال کرد.
۱۸ عضو یک گروه تروریستی دستگیر شدند
حسین رحیمی٬ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۱۸ نفر از اعضای یک گروه «تروریستی» در این استان که از سوی کشور‌های عربی «حمایت» می‌شدند خبر داد.
ترور در پاریس محصول دلار٬ پوند و یورو است
احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران با محکوم کردن حمله تروریستی پاریس گفته دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو اتحادیه اروپا عامل این کشتار بوده است.
بازداشت دست‌کم ۹ نفر در منطقه سرباز
روابط عمومی قرارگاه «قدس» نیروی زمینی سپاه از بازداشت اعضای یک تیم «تروریستی» در منطقه «سرباز» در جنوب شرق ایران خبر داد.
علوی: برخی در خارج به تیر غیب گرفتار شدند
محمود علوی٬ وزیر اطلاعات در اظهاراتی کم‌سابقه به تشریح برخی ترور‌های این وزارت‌خانه در خارج از ایران پرداخته است.
اطلاعات تازه درباره ترور‌های هسته‌ای در آستانه برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران
برخی رسانه‌های محافظه‌کار در آستانه برگزاری شانزدهمین اجلاس سران عدم تعهد در تهران اقدام به انتشار برخی کدهای امنیتی مربوط به ترور چهار دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی کرده‌اند.
سفارت برخی کشور‌های اروپایی در ترور‌ها دست دارند
سایت رسمی «سازمان بسیج مستضعفین» ادعا کرد برخی کشورهای اروپایی از سفارت‌خانه خود در تهران برای اقدامات «تروریستی» استفاده می‌کنند.

www.digarban.com (2017)