سعید قاسمی٬ عضو «قرارگاه عمار»:

صدای حزب‌الله پس از انتخابات در قم ضعیف بود

سعید قاسمی از فرماندهان سابق جنگ و عضو «قرارگاه عمار» از سکوت معتقدان به نظام جمهوری اسلامی در قم (حزب‌الله) در برابر وقایع پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ انتقاد کرد.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» ٬ آقای قاسمی گفته که در جریان حوادث پس از انتخابات برخی خواص سکوت کردند و «صدای حزب‌الله از قم نیز بسیار ضعیف به گوش می‌رسید.»

این برای نخستین‌بار است که اعلام می‌شود مردم قم و معتقدان به جمهوری اسلامی در برخورد با وقایع پس از انتخابات «ضعیف» عمل کرده‌اند.

به نظر می‌رسد سفر سال گذشته علی خامنه‌ای به قم و ادامه حضور وی در این شهر در ماه‌های گذشته٬ نشانگر این واقعیت است که مقام‌های جمهوری اسلامی نگران وضعیت قم هستند.

قم محل استقرار بسیاری از مراجع تقلید است که گروهی از این مراجع با سکوت خود حاضر نشده‌اند سرکوب‌های پس از انتخابات را تائید کنند و گروهی دیگر نیز به صراحت برخورد‌های خشونت‌بار دو سال گذشته را محکوم کرده‌اند.

اظهارات سعید قاسمی در شرایطی مطرح می‌شود که در ۲۰ ماه گذشته مقام‌های جمهوری اسلامی بار‌ها ادعا کرده‌اند که مردم در مسائل پس از انتخابات از دولت و شخص خامنه‌ای حمایت کرده‌اند.

این در حالی است که قاسمی با رد تمام این ادعا‌ها گفته حزب‌الله قم آن طور که از این جریان انتظار می‌رفته در وقایع پس از انتخابات خوب عمل نکرده است.

رزمنده سابق ارتش در جبهه در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
حزب الله از اول هم یک دروغ بود، و هنوز هم هست.

حزب الله در اصل چماقدران مسلح نظام بودند که در ابتدا وظیفه شان فقط سرکوب فیزیکی مردم در کوچه و خیابان بود و چون ناحق و ضد انسانی بود، از همان اول هم مورد تنفر مردم کوچه و بازار قرار کرفت.

امروزه در عصر اینترنت و پیشتازی بشر برای حفظ محیط زیست ، و یا حفظ صلح جهانی، یک گروه چماقدار و چاقو کش که نمیتواند مد روز باشد؟ مردم شریف قم، یکی از بزرگترین ارکانهای جنبش سبز هستند، و بخصوص جوانان غیور قمی، پیشتازان قدرتمند خیزش اجتماعی و انسانی به حق مردم ایران و اصولا کل منطقه خاورمیانه.

من جدا تعجب میکنم که این چاقو کش و چماقدار حرفه ایی قاسمی، چگونه اجازه چنین جسارت غیر انسانی را به خود میدهد که نام مردم شریف و غیور قم را به زبان بیاورد.

کاربر مهمان در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
این همان حزب الشیطان است که

این همان حزب الشیطان است که شما عوضی اسم گذاری میکنید

کاربر مهمان در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
حزب الله واژه زيبايى كه توسط

حزب الله واژه زيبايى كه توسط عده اى افراد نادان و احساساتى به لجن كشيده شد،البته بودن كسانى در اين گروه كه فهميدند آلت دست شيطان صفتانى كه ماسك فرشته زده بودند، شده اند و بعدها اظهار پيشيمانى نمودند و از اعمال گذشته تبرى جستند.

مثال: مسعود ده نمكى و...حال چرا قاسمى و الله كرم دست از سر قشر جوان كه عقلشان مغلوب احساسشان است دست برنمى دارند، نگاهى به ثروت و مال و منال امثال،كريمى، ارضى، حداديان و...نسبت به چند سال پيش بياندازيد، مداح اهل بيت و كسى كه حزبش حزب الله باشد گمان نكنم وقتى مردمى دراين كشور به نان شب محتاج باشد ،دنبال ثروت اندوزى باشد!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)