انتقاد تند شریعتمداری از اظهارت فریدون عباسی

حسین شریعتمداری٬ نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان اظهارات فریدون عباسی٬ رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی مبنی بر ارائه برخی اطلاعات نادرست به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را رد کرد.

آقای عباسی چندی پیش در گفتگو با روزنامه «الحیات» اعلام کرده که جمهوری اسلامی درباره برنامه‌ هسته‌ای خود در «برخی از مواقع اطلاعات نادرستی» در اختیار آژانس قرار داده است.

وی همچنین افزوده است: «گاهی اوقات ما اطلاعات غلطی منتقل می‌کردیم، چون چاره دیگری برای گمراه کردن جاسوسان نداشتیم. گاهی خودمان را ضعیف و گاهی نیز قوی‌تر از آنچه واقعا بودیم جلوه داده‌ایم.»

حسین شریعتمداری نیز روز یکشنبه (دوم مهر) با انتشار یادداشتی این اظهارات رئیس سازمان انرژی را «بی‌اساس»٬ «غیرمنتظره» و «تعجب‌آور» خوانده است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشته اظهارات «نسنجیده» و «غیر واقعی» و «خطای فاحش» عباسی «هدیه‌ای به دشمنان» جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه یادداشت خود این پرسش را مطرح کرده که «جناب دکتر عباسی از طرح این ادعا چه انگیزه‌ای داشته و در جغرافیای سخن خویش کدامیک از منافع ملی کشورمان را دنبال می‌کرده است؟»

شریعتمداری در پایان یادداشت خود به طور تلویحی نوشته که عباسی مسئول اظهارنظر درباره برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی نیست و «اظهارنظر در این باره تنها برعهده مسئول تیم هسته‌ای» است.

کاربر مهمان در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۱ :
اتفاقاً اينجا تنها سايتيه كه

اتفاقاً اينجا تنها سايتيه كه من هرچي كامنت ميزارم ok ميكنه

در مورد سايتاي داخلي كه من به نتيجه قطعي رسيدم كه يه نفر از خودشون نشسته و هي كامنتاي مختلف ميذاره

ديگربان متشكريم

سيمين در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۱ :
سانسور

لطفا بفرماييد معيار سايت شما براى سانسور نظرات جيت ...؟ زيرا تا كنون تعدادى كامنت ارسال شده وشما همه را سانسور ميكنيد اصلا جرا نظرخواهى ميكنيد .....؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)