سایت «آریا» خبر داد:

تداوم اختلاف میان شاخه قم و تهران جبهه پایداری

سایت «آریا» از تداوم اختلاف میان شاخه قم و تهران «جبهه پایداری» خبر داد و نوشت غلامحسین الهام از فهرست هیات موسس این جبهه حذف شده است.

این سایت محافظه‌کار روز سه‌شنبه (۲۸ شهریور) نوشته است محمدتقی مصباح‌یزدی در آخرین جلسه اعضای این جبهه بر «مرزبندی» اعضای آن با «جریان انحرافی» در دولت محمود احمدی‌نژاد تاکید کرده است.

آن‌طور که این سایت اعلام کرده به دلیل انتقاد از مواضع اخیر حمید رسایی و مهدی کوچک‌زاده عضویت اصلی این افراد به عضویت «علی البدل» تغییر یافته و آن‌ها دیگر عضو شورای مرکزی «جبهه پایداری» نیستند.

«آریا» در خبر دیگری از تلاش شاخه قم «جبهه پایداری» برای مخفی نگه داشتن انشعاب در بدنه اصلی این جبهه خبر داده و نوشته که اعضای این شاخه از هرگونه اظهارنظر در این خصوص منع شده‌اند.

این سایت در عین حال افزوده است اعضای شاخه تهران «جبهه پایداری» در خصوص گزارش‌ها مبنی بر انشعاب در این جبهه سکوت اختیار کرده و «ترجیح داده‌اند به صورت چراغ خاموش به رایزنی با حامیان دولت برای رسیدن به یک کاندیدای واحد ادامه دهند.»

سایت «آریا» ۲۴ شهریور ماه امسال از بروز انشعاب در «جبهه پایداری» خبر داد و نوشت اعضای این جبهه بر سر تعیین نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری دچار اختلاف شده‌اند.

یک روز پس از انتشار این خبر برخی اعضای «جبهه پایداری» انشعاب در این جبهه را تکذیب کرده و با محمدتقی مصباح‌یزدی تشکیل جلسه دادند.

آن‌طور که این سایت محافظه‌کار خبر داده غلامحسین الهام از شرکت در این جلسه خودداری کرده است.

شاخه قم در انتخابات آینده بدنبال نامزدی سعید جلیلی٬ غلامعلی حداد عادل و کامران باقری لنکرانی است و شاخه تهران نیز از نامزدی افرادی همچون غلامحسین الهام و علی نیکزاد حمایت می‌کند.

اعضای شاخه تهران «جبهه پایداری» هم صادق محصولی٬ غلامحسین الهام و برخی اعضای سابق کابینه محمود احمدی‌نژاد اعلام شده‌اند.

از مرتضی آقاتهرانی، قاسم روانبخش، محمدناصر سقای بی‌ریا، محمود نبویان و حسین جلالی نیز به عنوان اعضای شاخه قم نام برده می‌شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ :
واقعاً از آدمهایی که تاریخ رو

واقعاً از آدمهایی که تاریخ رو مطالعه میکنند و بازهم میروند و با آخوند ها ائتلاف تشکیل میدهند و به آنها اعتماد میکنند تعجب میکنم.

شاید واقعاً هیچ کدوم ازین افراد تا حالا تاریخ رو با دقت مطالعه نکرده اند؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)