خبرگزاری «آریا» گزارش کرد:

جبهه پایداری به دو شاخه تهران و قم تقسیم شد

خبرگزاری «آریا» از بروز انشعاب در جبهه نوپای «پایداری» خبر داد و نوشت این جبهه به دو شاخه «تهران» و «قم» تقسیم شده است.

این خبرگزاری روز جمعه (۲۴ شهریور) علت بروز انشعاب در «جبهه پایداری» را اختلاف اعضای آن بر سر تعیین نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری اعلام کرده است.

آن‌طور که «آریا» نوشته است شاخه قم در انتخابات آینده به‌دنبال نامزدی سعید جلیلی٬ غلامعلی حداد عادل و کامران باقری لنکرانی است و شاخه تهران نیز از نامزدی افرادی همچون علی نیکزاد حمایت می‌کند.

این خبرگزاری اعضای شاخه قم را مرتضی آقاتهرانی، قاسم روانبخش، محمدناصر سقای بی‌ریا، محمود نبویان و حسین جلالی اعلام کرده است.

در این گزارش اعضای شاخه تهران «جبهه پایداری» هم صادق محصولی٬ غلامحسین الهام٬ مهدی کوچک‌زاده و برخی اعضای سابق کابینه محمود احمدی‌نژاد اعلام شده‌ است.

‌آن‌طور که خبرگزاری «آریا» نوشته است٬ شاخه تهران به شدت مخالف نامزدی جلیلی و حداد عادل است و در مقابل نیز شاخه قم مخالف معرفی نامزدی مشترک با جریان حامیان دولت است.

حمیدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه هم بروز اختلاف در میان اعضای «جبهه پایداری» را تائید کرده و گفته حامیان مصباح یزدی با حامیان احمدی‌نژاد با یکدیگر «اصطکاک» پیدا کرده‌اند.

ابوالقاسم رئوفیان، عضو ارشد «جبهه پیروان خط امام و رهبری» هم پیش‌یبنی کرده در انتخابات آینده دو شاخه قم و تهران «جبهه پایداری» یکدیگر را «تضعیف» کرده و در ‌‌نهایت «چیزی از این دو باقی نخواهد ماند.»

آقای رئوفیان همچنین اظهار کرده که محمدتقی مصباح‌یزدی نیز توانایی حل اختلافات در «جبهه پایداری» را نخواهد داشت و امکان دارد در آینده «از پشتیبانی و حمایت از این جبهه دست بکشد.»

«جبهه پایداری» سال گذشته به منظور حضور در انتخابات مجلس نهم با حمایت مالی صادق محصولی و حمایت معنوی محمدتقی مصباح‌یزدی اعلام موجودیت کرد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ :
براستی

براستی آخوندی که اینقدر برای رسیدن به قدرت دست و پا میزنه و هزینه میکنه آیا اعتقادی به آخرت داره ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ :
این دسته موذی، مانند دیگر

این دسته موذی، مانند دیگر دستگان تباه کار این رژیم پلید، از موش‌های حامل طاعون خطرناک‌تر هستند. با این موش‌ها چه میکنند؟ همان را هم باید در مورد این موذیان انجام داد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ :
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

سام در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ :
چه بیمعنی//

واقعا برای مردم این چیزا اخر بیمزه گیه /// هنوز رای های سال 88 تکلیفش معلوم نیست اینا بفکر رییس جمهور بعدین..... چه اشی چه کشکی چه انشعابی؟؟؟ اینا همه سروته ی کرباسند..

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ :
اینها همش بازی هست

دیگه این حنا رنگی نداره.همشون سر و ته یک کرباسن و از یک ابشخور اب میخورن، به حال ملت فرقی نداره کدوم یکی ازاین ها نامزد بشن در هر صورت به هیچ کدام رای نمیدن!!!!!!!!!!دی ی ی ی

بصیرت پیشه در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ :
جبهه ای زیر بوته به دنیا آمد.

جبهه ای زیر بوته به دنیا آمد.
نه اصلی و نه ریشه ای و نه شخصیتی ، نه آرمانی و نه راهبردی و نه برنامه ای.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)