انتشار فایل صوتی جلسه‌ای در حضور محمد یزدی درباره مستند ظهور

یزدی: خامنه‌ای مستند ظهور را توهین‌آمیز دانسته است

وبلاگ «در جستجوی حقیقت» یک فایل صوتی مربوط به گفتگوی فردی نا‌شناس با آیت‌الله محمد یزدی را منتشر کرده که طرقین گفتگو به نقل از علی خامنه‌ای «مستند ظهور» را حاوی نکات «توهین‌آمیز» دانسته‌اند.

لینک مستقیم فایل صوتی

در این فایل صوتی فردی که به نظر می‌رسد یکی از مسئولان یا روحانیون ارشد حوزه علمیه قم است در خصوص «مستند ظهور» و تاثیرات آن بر مردم و شیعیان عربستان به آقای یزدی توضیحاتی ارائه می‌دهد.

این فرد نا‌شناس در ابتدای گزارش خود می‌گوید آقای خامنه‌ای به طور غیرعلنی در خصوص این مستند موضع‌گیری کرده است که محمد یزدی نیز گفته‌های این فرد را تائید می‌کند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه می‌گوید که رهبر جمهوری اسلامی این مستند را حاوی مطالب «توهین‌آمیز» دانسته است.

در «مستند ظهور» از آقای خامنه‌ای با عنوان سید خراسانی یکی از یاران امام دوازدهم شیعیان در زمان ظهور امام دوازدهم شیعیان یاد شده است.

با گذشت بیش از یک ماه از آغاز جنجال‌ها پیرامون این مستند٬ تاکنون رهبر جمهوری اسلامی واکنشی در این خصوص اتخاذ نکرده، اما محمد یزدی و این فرد نا‌شناس مدعی هستند که خامنه‌ای در این خصوص مواضع خود را اعلام کرده است.

این فرد نا‌شناس همچنین گفته حوزه علمیه قم پس از موضع‌گیری علی خامنه‌ای در جلسه‌ای محتوای «مستند ظهور» را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

در ادامه این جلسه یزدی با اعلام اینکه تیراژ «مستند ظهور» بسیار بالا بوده، از این فرد نا‌شناس می‌پرسد که عوامل اصلی تهیه و توزیع این مستند چه کسانی هستند.

این فرد نیز در پاسخ می‌گوید این مستند را یک دانشجوی عکاسی در قم ساخته که از تحصیل بازمانده است.

وی همچنین از میراحمد رضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز و مدیر حوزه‌های علمیه خوزستان به عنوان یکی از پشتیبانان فکری عوامل این مستند نام برده است.

به نظر می‌رسد این فرد نام افراد دیگری را نیز اعلام کرده که در این فایل صوتی نام آن‌ها سانسور شده است.

این فایل صوتی در شرایطی منتشر می‌شود که برخی روحانیون همچون محمدتقی مصباح یزدی اعلام کرده‌اند علی خامنه‌ای را بالا‌تر از سید خراسانی می‌دانند.

روز گذشته همزمان با انتشار این فایل٬ پایگاه اطلاع‌رسانی میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز و مدیر حوزه‌های علمیه خوزستان هک شد.

جنجال‌ها بر سر محتوای این مستند همچنان ادامه دارد و مشخص نیست که این جنجال منجر به دستگیری سازندگان آن خواهد شد یا نه.

شناتذي در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
پس موضوع يا علي چه مي شود.

پس موضوع يا علي چه مي شود.

غلامرضا در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ :
خسته نباشید

حالا که همه ملت به این فیلم خندیده یکی میاد از قول آقا میگه که ایشون فرمودن مستند توهین آمیز بوده حالا یکی پیدا بشه یکم از سند بگه واسه ما ایشون توهین آمیز نیستن؟!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ :
لهجه ی فرد ناشناس به لهجه ی

لهجه ی فرد ناشناس به لهجه ی اصفهانی ها می خوره.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)