نشست «حزب‌الله سایبر» در حمایت از بشار اسد

گروهی از «سربازان جنگ نرم» با شرکت در نهمین نشست «حزب‌الله سایبر» با عنوان «سوریه٬ خط اول مقاومت» از بشار اسد٬ رئیس جمهوی این کشور اعلام حمایت کردند.

در این نشست که روز پنجشنبه (۲۲ تیر) در تهران برگزار شد حامد حسن٬ سفیر سوریه در تهران٬ محمدحسن اختری٬ رئیس «مجمع جهانی اهل‌بیت» و حسن عباسی به سخنرانی پرداختند.

گروهی از شرکت کنندگان در این برنامه تصاویری از بشار اسد در دست داشتند و برخی دیگر پیراهن‌هایی که بر روی آن‌ها تصویر رئیس جمهوری سوریه نقش بسته بود بر تن داشتند.

آقای اختری که پیش‌تر سفیر ایران در سوریه بود به عنوان نخستین سخنران این مراسم  گفت: «سوریه با تمام قوا با همکاری جمهوری اسلامی توانسته در مقاومت خود پابرجا بماند.»

حامد حسن٬ سفیر سوریه در تهران نیز ادعا کرد کشتار مردم این کشور به دست «سلفی‌های تندرو» و با حمایت عربستان٬ قطر و غرب صورت گرفته است.

در سوریه براساس گزارش‌ها از زمان آغاز درگیری‌ها دست‌کم ۱۶ هزار نفر کشته شده‌اند که حکومت اسد مسئولیت این کشتار‌ها را بر عهده نگرفته است.

مقام‌های جمهوری اسلامی به جز سوریه از تحولات دیگر کشور‌های عربی با عنوان «بیداری اسلامی» یاد می‌کنند.

پیش‌تر تنها روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران به همراه گروهی از محافظه‌کاران بودند که از بشار اسد با وجود کشتار‌های وسیع مردمی حمایت می‌کردند که برخی نیرو‌های حزب‌الله نیز با برگزاری این نشست به جمع آن‌ها پیوستند.

در ماه‌های نخست ناآرامی‌های سوریه برخی سایت‌های محافظه‌کار انتقاد‌های تندی متوجه اسد و حکومت سوریه می‌کردند که بعد از گسترش درگیری‌ها این انتقاد‌ها نیز متوقف شد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۱ :
اینها همه شون ....

این آقایون که اومدند ، همه دیشب مهمون حاج آقا بودن و عیال حاج آقا رفته بوده خونه همسایه!!

اکبر در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۱ :
همشونم دماغ عملین.

همشونم دماغ عملین.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)