محمود احمدی‌نژاد:

رئیس جمهور بعدی ایران تعیین شده است

محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت دهم در پاسخ به نگرانی‌ها هوادارانش گفت که رئیس جمهوری بعدی ایران تعیین شده است و بهتر است آن‌ها به فعالیت‌های خود همچنان ادامه دهند.

آقای احمدی‌نژاد این سخنان را روز گذشته (چهارشنبه ۲۵ اسفند) در گردهمایی شوراهای راهبردی استان‌ها ایراد کرده است.

متن اظهارات سانسور نشده وی روز پنجشنبه (۲۶ اسفند) از سوی سایت ابصار‌نیوز منتشر شده که در این متن به نقل از احمدی‌نژاد اعلام شده خداوند رئیس جمهوری آینده ایران را تعیین کرده است.

آن‌طور که این سایت محافظه‌کار نوشت است، احمدی‌نژاد در این جلسه گفته که «چند تا از دوستان آمده بودند می‌گفتند ما نگران آینده‌ایم، گفتم آینده تعیین شده شما بروید کارتان را بکنید نتیجه حاصل می‌شود. گفت یعنی بعدی کیه؟! گفتم به نظر شما خدا نمی‌داند که بعدی کیست؟ گفت چرا. گفتم پس چه غصه‌ای داری. دیگر گذشت که ملت را سرکار بگذارند و با این طرفی و اون جناحی بازی بر مردم حکومت کنند.»

این برای سومین‌بار است که احمدی‌نژاد پیشاپیش از تعیین شدن رئیس جمهوری آینده ایران خبر می‌دهد.

وی پیش از این یک‌بار در انتخابات سال ۱۳۸۴ و یک‌بار دیگر نیز در انتخابات جنجال‌برانگیز سال ۱۳۸۸ گفته بود که نتیجه انتخابات مشخص شده و نفر پیروز تعیین شده است.

در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ احمدی‌نژاد یکی از کم‌شانس‌ترین نامزد‌های محافظه‌کار بود که توانست با همکاری شورای نگهبان و سپاه پاسداران نامزد‌های محافظه‌کار و اصلاح‌طلب خود را کنار زده و بر مسند قدرت بنشیند.

در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ نیز احمدی‌نژاد یک هفته پیش از آغاز رای‌گیری در مسجد نهاد ریاست جمهوری از پیروزی قطعی خود خبر داد که در این دوره  نیز سپاه، وزارت کشور و شورای نگهبان با تقلب‌های گسترده وی را فرد پیروز معرفی کردند.

نامزد مورد حمایت احمدی‌نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری کسی نیست جز اسفندیار رحیم‌مشایی که فعالیت‌های انتخاباتی خود را در ماه‌های اخیر علنی‌تر کرده است.

محافظه‌کاران حامی علی خامنه‌ای از روند فعالیت‌های رحیم‌مشایی نگران هستند و بار‌ها اعلام کرده‌اند که حامیان احمدی‌نژاد در آینده «فتنه‌ای بزرگ»  به راه خواهند انداخت.

آن‌ها امیدوارند شورای نگهبان صلاحیت رحیم‌مشایی را رد کند، اما احمدی‌نژاد و نزدیکانش بدون توجه به این مسائل همچنان به فعالیت‌های انتخاباتی خود ادامه می‌دهند.

 احمدی‌نژاد در این جلسه همچنین خطاب به هواداران خود گفته است: «نباید در جزئیات متوقف شویم، قبل از انتخابات سال ۸۴ هی می‌گفتم اتفاق بزرگی در راه است، اتفاق بزرگی در راه است، بعد از انتخابات یکی آمد گفت اون اتفاق بزرگ چی بود؟ گفتم اتفاق از این بزرگ‌تر؟!»

هومن در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ :
بذار ببینیم کشوری میماند

اصلا چقدر خوشبینید کشور ی میماند تا رئیس جمهوری بخواهد با صادرات 800 هزار بشکه ماه های آینده دولت دهم آخرین دولت ایرانی است و بعد از آن متلاشی می شود تا حالا هم کشوری به اسم ایران با چوب بست های امپریالیسم سرپا بوده که الان دارن آنها را میبرند این کشور بعد از قاجار تمام شده بود انگلیس آنرا با آیرون ساید کودتای 1299 سرپا نگه داشت و اسم ایران را به آن داد .

درست کردار در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ :
سلام دوستانچقدر ما ساده

سلام دوستان
چقدر ما ساده اندیش هستیم .
این شیاد بزرگ تاریخ همه رو سر کار گذاشته ولی از سایت فهیم دیگربان انتظار نمی رفت به این سادگی فریب این حیله گر دروغگو را بخورد.

محمود هاله زرنگ تر از این است که مهره هایش را رو کند. کاملا مشخص بود که از ابتدا هم قصدی برای معرفی مشایی حراف و بقایی متحجر هرزه گو برای جانشینی خود را نداشت.

یقین داشته باشید با حیله گری های او و عامل بریتانیا یعنی مصباح، این بار یکی دیگر از مهره های انگلیس رو میشه و به راحتی جانشین محمود چاخان میشه.
خدا ریشه ظلم و بی عدالتی رو بکنه
آمین

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ :
مگه قرار دور بعد رئیس جمهور

مگه قرار دور بعد رئیس جمهور نداشته باشیم؟ از شیخ ما عجب که شکر خورد و گفت شیرین هست اگه این آقا با این حرفش میخواد اقلا جیزی را بگوید و سر بسته هم باشد لااقل میگفت که رئیس جمهور بعدی مورد تائید آقا امام زمان هست تا بعدا اقلا طرف داران ایشون بعدا سوسه نیان

بی نام ونشان در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۰ :
سلامواقعا هدف سایت شما از

سلام
واقعا هدف سایت شما از اینکه خبر این صفحه رو از 19 اسفند 89 تا حالا یعنی حدود 3 ماه و نیم عوض نکرده چیه ؟
فکر میکنید خیلی خبر مهم و توپیه ؟
نه آقاجان بدون اینکه احمدی نژاد این حرفو بزنه سردار بزرگ روشنگری ایران یعنی موسوی عزیز دو سال قبل در مورد دیکتاتوری دولت و گروهی که دولت را دارد گفته بود و اینکه اینها در ادامه همه چیز را میخواهند پس دیگه لطفا این خبر بی اهمیت رو از صفحه خودتون حذف کنین چون هر روز خبرای مهمتری از سردرگمی هیئت حاکمه و تعبیر حرفهای مردان بزرگ موسوی و کروبی میرسد . خودتون رو به سادگی نزنید.
...
دوست عزیز
صفحه اصلی سایت هر روز تغییر می‌کند. احتمالا اشکال از مرورگر شماست.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ :
با زبان بی زبانی به این

با زبان بی زبانی به این خرهایی که بدون پالان به سر صندوق رای می روند می کویند خر تو بیای یا نیایی فرقی برایمان نداره .

خر جان فقط تورا برای سرگرمی و دلخوشیت و نشان دادن خرهای ایرانی به خارج این کار را می کنیم.

آخ خدایا چقدر خر داریم ما ایرانی ها. خریدار هم نیست اینها را بفروشیم به یک خیار.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
بنظز من باز هم داریم باز ی می

به نظر من باز هم داریم باز ی می خوریم جون رحیم مشائی اصلا از طرف شورای نگهبان رد می شود پس این چرندیات را کنار بگذارید و در کمال سکوت ببینید چه کسی زا علم می کنند

کاربر مهمان در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۰ :
وقتی ایشون اینجوری از طرف خدا

وقتی ایشون اینجوری از طرف خدا حرف میزنه و میگه خدا نفر بعدی رو تعیین کرده، فردا که با هزار دوز و کلک یکی رو گذاشتن رئیس جمهور میگن این همونیه که خدا انتخاب کرده، در واقع اینها همه جوره خودشون رو از طرف خدا و همه گفتار و رفتارشون رو از طرف خدا تصدیق شده میدونند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ :
انصاف هم خوب چیزی است

این جور «اخبار» شبیه همانی است که آن طرفی‌ها می‌گفتند چون رفسنجانی در نامه به خامنه‌ای از «آتشفشان‌ها»ی در شرف انفجار حرف زده و عفت هاشمی گفته «مردم بریزند بیرون» (و حرف‌های دیگری که از بین سخنان اصلاح‌طلبانی مثل حجاریان و سعید شریعتی و خود موسوی قبل از انتخابات پیدا کرده بودند)، پس بیرون ریختن مردم از قبل هماهنگ شده بوده!

واقعاً شمایی که ادعای انصاف و اخلاق و شرافت انسانی دارید متوجه نشده‌اید که احمدی‌نژاد طبق معمول سیاستمداران ایرانی درباره انتخابات بعدی موضع گرفته است؟ (که «الان زود است و کاری نداشته باشید و ...»)
گاهی آدم دروغ نمی‌گوید ولی از کاه کوه می‌سازد و عملاً کار دروغ را می‌کند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)