از سوی یک سایت وابسته به تیم احمدی‌نژاد مطرح شد:

انتقاد از دخالت سپاه و کیهان در سیاست خارجی

سایت «ندایی از درون» از حسین شریعتمداری با عنوان فردی «نادان»٬ «متوهم» و «احمق» نام برده و از دخالت سپاه در سیاست خارجی جمهوری اسلامی انتقاد کرده است.

این سایت وابسته به تیم احمدی‌نژاد این ادعای شریعتمداری که مردم بحرین خواستار ملحق شدن این کشور به ایران هستند را سخنی «احمقانه» و «متوهمانه» خوانده است.

«ندایی از درون» نوشته است: «سوء استفاده و خرابکاری‌های شریعتمداری متاسفانه به نام امام خامنه‌ای نوشته می‌شود.»

این سایت خطاب به نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان نوشته که «مگر مملکت دستگاه دیپلیماسی ندارد که تو باید برای مردم بحرین و دستگاه دیپلماسی ایران تعیین تکلیف کنی؟»

نویسنده این یادداشت در ادامه پرسیده است: «چگونه می‌شود امثال شریعتمداری را ساکت کرد تا در هر امری سخن نگویند و برای کشور و حتی مردم منطقه ایجاد هزینه نکنند؟»

«ندایی از درون» در بخش دیگری از یادداشت خود به دخالت جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران در سیاست خارجی پرداخته و از ادامه این دخالت‌ها انتقاد کرده است.

این سایت به طور تلویحی نوشته که دخالت فرماندهان سپاه در سیاست خارجی به ضرر جمهوری اسلامی تمام می‌شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۱ :
ازكوزه همان تراود كه دراوست!

به اظهارات و كارشناسى هاى ،قبل اين آغا توجه نماييد! انوقت متوجه مى شويد كه جرا درسياست هاى داخلى و خارجى رو به قهقراء مى رويم، تا وقتى اين قبيل حمقاء سياستهاى نظام را مى نويسند و مسئولان ساده لوح به اين افاضات توجه نشان دهند، هركز نيازى به دشمن براى نابودى ايران و ايرانى نيست؟ خدا شر اين لجاره ها را از سر مردم وانقلاب كوتاه نمايد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)