مسئول روابط عمومی «جبهه متحد اصولگرایان»:

«جبهه پایداری» از مدارک مرکز اسناد انقلاب اسلامی علیه نیرو‌های انقلاب استفاده می‌کنند

مسئول روابط عمومی «جبهه متحد اصولگرایان» گفته که «جبهه پایداری» از اسناد و مدارک «مرکز اسناد انقلاب اسلامی» و دیگر نهاد‌های وابسته به قدرت برای تخریب رقبای خود استفاده می‌کند.

محتبی توانگر این مطلب را در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرده و افزوده که «جبهه متحد» بزودی «جزوه ۲۰۰ صفحه‌ای از دروغ و تهمت‌های» جبهه‌های پایداری را منتشر خواهد کرد.

به گفته آقای توانگر در این جزوه «تمام تخریب‌ها، تهمت‌ها و دروغ‌هایی که گروه پایداری علیه سایر نیروهای انقلاب» داشته‌ از مرداد سال گذشته تا هفته آخر فروردین ماه امسال جمع‌آوری شده است.
 
وی همچنین افزوده است: «تحلیل محتوای دروغ‌ها، تهمت‌ها و تخریب‌هایی که از مواضع گروه پایداری احصاء شده٬ نشان می‌دهد کاملا از جنس تخریب‌های جریان انحرافی {تیم احمدی‌نژاد} است.»

آقای توانگر در سخنان خود هیچ اشاره‌ای به محتوای این اسناد که افشای آنها منجر به بدنام شدن «نیرو‌های انقلاب» یا اعضای «جبهه متحد» شده یا می‌شود٬ نکرده است.

«جبهه پایداری» وابسته به محمدتقی مصباح یزدی است که روح‌الله حسینیان یکی از اعضای اصلی این جبهه است. حسینیان در حال حاضر ریاست مرکز «اسناد انقلاب اسلامی» را نیز بر عهده دارد.

این جبهه نوپا از زمان تاسیس با «جبهه متحد اصول‌گرایان» که زیرنظر محمدرضا مهدوی‌کنی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری اداره می‌شو٬د دچار اختلاف شده است.

اعضای این دو جبهه محافظه‌کار پیش از آغاز انتخابات مجلس نهم در سال ۱۳۹۰ حملات گسترده‌ای علیه یکدیگر داشته و انتقاد‌های تندی متوجه یکدیگر کرده‌اند که دامنه این حملات و انتقاد‌ها در روز‌های اخیر بازهم اوج گرفته است.

پنجم اردیبهشت ماه نیز یکی از مسئولان تلویزیون اینترنتی «جبهه پایداری» گفته که این تلویزیون در روز‌های آینده با پخش برنامه‌هایی «صریح»  دست برخی «اشخاص» و «باند‌ها» را رو خواهد کرد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۱ :
من باشم از قید جانم میگذرم تا

من باشم از قید جانم میگذرم تا این جرثومه سراپا فساد رو رسواش کنم تا درسی برای حکومتیا بشه هر غلطی نتونند بکنند خدا ریششون رو بکنه انشالله تو را بجان هر کی اعتقاد داری ولش نکن

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
اب از سرگذشته!

افشاء كنيد ما را، ما پرو تر و دريدتر مى شويم.: جمعى از مسئولان رانت خوار و چپاولگر. ‎ ‎
اگر اين افشاء گريها حقيقت دارد، چرا رسيدگى نمى شود، اگر هم تهمت و دروغ است چرا تا صحبتش مى شود، بعضى ها آشفته مى گردند؟

خواهشأ اگربه اين چپاول ها رسيدگى نمى شود از بروز ان خوددارى نماييد، چون اين اعمال باعث مى گردد، آقايان و آقازاده ها، سرمايه هاى نامشروع خود را به خارج مرزها منتقل نمايند و اين اوضاع مصيبت بار براى كشور بوجود آيد.

خوب است سايت ديگربان تحقيقى در باره سرمايه گذارى و خروج ارز و اقامت خانواده هاى آقايان و آقازاده ها به خارج ازكشور بنمايد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)