روایت یزدی از اختلاف احمدی‌نژاد و خامنه‌ای

در آستانه نخستین سالگرد خانه‌نشینی ۱۱ روزه محمود احمدی‌نژاد در اعتراض به مخالفت علی خامنه‌ای با برکناری حیدر مصلحی از وزارت اطلاعات٬ روایت محمد یزدی٬ عضو شورای نگهبان از این اختلاف منتشر شد.

اواخر فروردین ماه سال ۱۳۹۰ رئیس دولت دهم بر سر ادامه کار وزیر اطلاعات با رهبر جمهوری اسلامی به اختلاف برخورد.

در آن زمان بسیاری از مقام‌های حکومتی و روحانیون بلند‌پایه برای جلب رضایت احمدی‌نژاد به منظور بازگشت به نهاد ریاست جمهوری دیدارهای محرمانه‌ای با وی داشتند که دیدار محمدی یزدی یکی از آنها است.

آقای یزدی در یک فایل صوتی که در اختیار «دیگربان» قرار گرفته است٬ در جمع گروهی از روحانیون به علت اختلاف احمدی‌نژاد و خامنه‌ای اشاره کرده و مذاکراتش با رئيس دولت دهم را تشریح کرده است.

بشنوید

یزدی در این سخنرانی گفته خامنه‌ای در جلسه‌ با احمدی‌نژاد نه‌ تنها با برکناری مصلحی موافقت نکرده٬ بلکه با دو پیشنهاد وی درباره وزارت اطلاعات نیز مخالفت کرده بود.

به گفته این عضو شورای نگهبان٬ احمدی‌نژاد چند گزینه به عنوان جانشین مصلحی در وزارت اطلاعات ارائه کرده که تمام آنها با مخالفت رهبر جمهوری اسلامی مواجه شد.

یزدی ادامه داده که احمدی‌نژاد در نهایت پیشنهاد می‌کند سرپرستی وزارت اطلاعات را بر عهده بگیرد که این پیشنهاد هم با مخالفت خامنه‌ای مواجه شده و در نهایت منجر به خانه‌نشینی ۱۱ روزه رئيس دولت می‌شود.

یزدی در پایان این سخنرانی به صراحت از احمدی‌نژاد و نزدیکانش با عنوان «باندی» نام می‌برد که با تسلط بر وزارت اطلاعات می‌خواسته‌اند در  انتخابات مجلس و ریاست جمهوری پیروز شوند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ :
now it is 4shared, it is

now it is 4shared, it is good, thanks

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ :
you can upload your file on

you can upload your file on some websites who serve free user downloads, like rapidshare or mediafire

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ :
http://soundcloud.com/mardomr

http://soundcloud.com/mardomreport-net/uq1xnujvpwsu

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ :
با سلام. فایل را در فضایی

با سلام. فایل را در فضایی آپلود کرده‌اید که نیاز به داشتن نام کاربری و رمز عبور برای شنیدنش است و در غیر اینصورت باید عضو شد. عصر، عصر سرعت است و کسی حوصله ندارد برای شنیدن یک فایل در یک سایت عضو شود. اما چرا فایل را در سرور دیگربان آپلود نمی‌کنید که این مشکلات را نداشته باشد؟ پیشنهاد می‌کنم دسترسی راحت‌تری به کاربرانتان بدهید. با سپاس از زحمات شما.
...
دوست عزیز فعلن امکانش نیست.
در آینده این‌کار انجام خواهد شد.
دیگربان

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)