فرمانده تیپ امام صادق:

آماده‌ایم هزینه مخالفت با خامنه‌ای را افزایش دهیم

عزت‌الله معتمد فرمانده تیپ امام صادق سپاه قم از آمادگی و توانایی این تیپ برای افزایش هزینه مخالفت‌ها با آیت‌الله علی خامنه‌ای برای «هر شخص و یا گروهی» در جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه (نهم اسفند) سایت رسا، آقای معتمد گفته است: «این مجموعه با اشراف اطلاعاتی و انسجام سازمانی که دارد، این آمادگی و توانایی را دارد که هزینه مخالفت با نظام و رهبری را برای هر شخص و یا گروهی چند برابر کند.»

وی افزوده که «این تیپ از جنس حوزه و فرزند حوزه است و همکارانی که در این مجموعه مشغول انجام وظیفه هستند طلاب رزمنده، بسیجی و انقلابی‌اند که مراقب جهت اصلی انقلاب در حوزه علمیه هستند.»

عزت‌الله معتمد همچنین اظهار داشته که تیپ امام صادق در سازماندهی اعتراض‌های ۱۹ ماه گذشته قم علیه برخی مراجع تقلید قم و رهبران مخالف دولت نقش داشته است.

این برای نخستین‌بار است که فرمانده تیپ امام صادق به صراحت اعلام می‌کند این تیپ بر فعالیت‌های حوزه علمیه قم نظارت می‌کند.

از تیپ امام صادق سپاه پاسداران به عنوان مهم‌ترین بازوی نظامی علی خامنه‌ای در شهر قم علیه روحانیون منتقد رهبر جمهوری اسلامی یاد می‌شود.

اعضای این تیپ را روحانیون و طلبه‌های وفادار به علی خامنه‌ای تشکیل می‌دهند که وظیفه اصلی آن‌ها‌‌ همان وظیفه‌ای است که لباس شخصی‌ها در تهران و سایر شهر‌های ایران برعهده دارند.

روحانیون تیپ امام صادق از کادر‌های رسمی سپاه پاسداران هستند که در سازماندهی حملات خشونت‌بار به بیوت و دفا‌تر مراجع تقلید منتقد علی خامنه‌ای نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)