تلاش «جبهه پایداری» برای برکناری لاریجانی

نمایندگان عضو «جبهه پایداری» در مجلس هشتم با انتقاد از عملکرد هیات رئیسه٬ از تلاش‌ها برای برکناری علی لاریجانی از ریاست بر مجلس نهم خبر دادند.

حمید رسایی در گفتگو با سایت محافظه‌کار «صراط‌نیوز» از تلاش اعضای «جبهه پایداری» برای انتخاب فرد دیگری به عنوان رئیس مجلس نهم خبر داده است.

آقای رسایی اظهار کرده است: «تجربه مجلس هشتم قطعا نمایندگان را به سمتی خواهند برد که در مجلس نهم ترجیح دهند فرد دیگری ریاست مجلس را در دست بگیرد.»

مدیرمسئول هفته‌نامه «۹ دی» همچنین با انتقاد از برخورد‌ها با برخی رسانه‌های محافظه‌کار به خاطر انتقاد از علی لاریجانی گفته که «روابط فامیلی» در این موضوع «نقش پررنگی» داشته است.

به گفته وی «تا وقتی علی لاریجانی در مسند ریاست مجلس باقی است اوضاع و شرایط به همین منوال است و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که جلوی برخورد با رسانه‌ها گرفته شود.»

روح‌الله حسینیان
دیگر نماینده عضو «جبهه پایداری» نیز با انتقاد از عملکرد هیات رئیسه مجلس در رابطه با فراخواندن احمدی‌نژاد به منظور پاسخگویی در مجلس٬ خواستار پایان یافتن «دیکتاتوری» در مجلس شده است.

آقای حسینیان گفته است: «باید جلوی دیکتاتوری مجلس گرفته شود تا همان‌طور که {کسی} اجازه اظهار نظر را برای خود محفوظ می‌داند برای دیگران هم محفوظ بداند.»

 «جبهه پایداری» به رهبری محمدتقی مصباح یزدی برای ریاست مجدد غلامعلی حداد عادل بر مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)