نگرانی حامیان خامنه‌ای از اهداف مصباح یزدی

الیاس نادران نماینده محافظه‌کار مجلس هشدار داده که هدف «جبهه پایداری» به رهبری محمدتقی مصباح یزدی٬ فرا‌تر از مجلس و ریاست جمهوری است.

آقای نادران روز چهارشنبه (۱۷ اسفند) در سایت «الف» از «جبهه پایداری» با عنوان جریانی موازی جریان «اصول‌گرایی» یاد کرده که توسط گروهی از جدا شدگان از دولت و با حمایت رحیم‌مشایی راه‌اندازی شده است.

وی نوشته است: «نگاه این جریان موازی {جبهه پایداری} به مجلس نهم سکوی پرشی برای ریاست جمهوری است و البته در تحلیل نگران کننده‌تر بیم آن می‌رود که این جریان به فرا‌تر از ریاست جمهوری بیاندیشد.»

این نماینده مجلس در پایان یادداشت خود به صراحت خواسته که «مقابله با شکل‌گیری چنین جریان خطرناکی باید در دور دوم انتخابات کلید بخورد.»

گروهی از نامزد‌های مورد حمایت «جبهه پایداری» که بسیاری از آن‌ها در فهرست «جبهه متحد اصول‌گرایان» نیز حضور داشتند در دور نخست انتخابات وارد مجلس شده‌اند.

تعداد دیگری از نامزد‌های مورد حمایت این جبهه به دور دوم انتخابات راه یافته‌اند که محافظه‌کاران نزدیک به محمدرضا مهدوی‌کنی از پیروزی احتمالی آن‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند.

این در حالی است که رسانه‌های نزدیک به «جبهه متحد اصول‌گرایان» پس از اعلام نتایج دور نخست انتخابات اعلام کرده‌اند «جبهه پایداری» در این دوره از انتخابات شکست سختی متحمل شده است.

سایت «رجا‌نیوز» هم روز پنجشنبه (۱۸ اسفند) یادداشت آقای نادران را «هتاکانه»٬ «انحصارگرایانه»٬ «غیرمنطقی» و «غیر اخلاقی» خوانده است.

محمدتقی مصباح یزدی آن‌طور که برخی شاگردان وی اعلام کرده‌اند با تشکیل «جبهه پایداری» پس از ۴۰ سال سکوت٬ به طور مستفیم وارد سیاست شده تا «طرحی» جدید دراندازد.

محمد ناصر سقای بی‌ریا گفته مصباح یزدی در پی ایجاد تشکیلاتی «عظیم» متشکل از نیروهایی است که در ۳۰ سال اخیر آن‌ها را پرورش داده است.

به گفته سقای بی‌ریا «جبهه پایداری» هدفی «بسیار عظیم‌تر» از انتخابات نهم مجلس دارد و انتخابات مجلس نهم تنها آغازی برای اجرای «طرح عظیم» مصباح یزدی است.

ماهان در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ :
آمده سر خامنه ای را بخورد!

مصباح لولو خورخوره ی خامنه ای است، بگذارید کارش را بکند! او به محض قدرت گیری، ایران را افغانستان طالبان می کند. طالبان در افغانستان یکسال هم حکومت نکردند! به برکت طالبان، همان چند جوان مسلمانی هم که در افغانستان مانده بودند و مدام می گفتند خواهان «شرع انور»یم، وقتی ترکه طالبان برای ادای نماز ظهر به ماتحت شان خورد، جل و پلاسشان را جمع کردند و راهی اروپا و امریکا شدند و حالا برای خودشان آدم شده اند. بگذارید این مصباح یا چه می دانم تمساح بیاید کار را یکسره کند و این حزب اللهی ها را روانه فرنگ کند بلکه آدم شوند و برگردند!

سید شهید در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ :
سلام بر مدیریت سایت

سلام بر مدیریت سایت دیگربان

با تشکر از اطلاع راسانی مفید و موثق شما

خطاب به کامنت گذار به نام اکبر :

اولا : شما خودتون رو ناراحت نکنید .
دوما : جناب هشدار صحبت بسیار صحیح و درستی فرمودند،
باید همه از قدرت گرفتن جریان مصباح بیم داشته باشیم .
سوما : شما چرا از فهمیدن حقایق ناراحت میشوید.
چهارما : نکنه شما از برادران ساعتی هفت هزار تومن هستید
( ارتش سایبری ، یا نرم ) ، اینجا یه سایت مستقل و مردمی است
اگه ناراحت میشی برو کیهان و سایت رجا نیوز و خبر گزاری فارس.
والسلام .

اکبر در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ :
اقای هشدار! حالا شما خودشو

اقای هشدار! حالا شما خودشو ناراحت نکن خیلی.
سگ زرد برادر شغاله

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ :
.......!

این .... پیر از سالها پیش رفته تو کمین...! انسانی افراطی و رادیکال که بجز منافع و عقاید خود تحمل کسی دیگر را ندارد...دارودسته اش مثل کفتار منتظر دریدن هستند و اگر باهاشون مقابله نشه ایران را ویران میکنند...!

هشدار در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ :
شما تازه فهمیدید ، ساعت خواب

شما تازه فهمیدید ، ساعت خواب آقایان اصولگرا !

دو سال پیش آیت الله سید علی محمد دستغیب در مجلس علنی خبرگان رهبری نسبت به قدرت گرفتن انجمن حجتیه هشدار داد و فرمودند انجمن حجتیه در سه قوا نفوذ کرده است و سه قوه را دور زده است ، ایشان گفته بود که مصباح به فکر رهبری است.

میر حسین موسوی و کروبی و تاج زاده هم چندین بار نسبت به قدرت گرفتن جریان مصباحیه هشدار داده بودند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)