ائتلاف نانوشته ایثارگران و رهپویان با جبهه پایداری

جبهه متحد در آستانه «فروپاشی» قرار گرفت

رسانه‌های تیم احمدی‌نژاد از افزایش اختلاف غلامعلی حداد عادل با علی لاریجانی و محمدباقر قالیباف در «جبهه متحد اصول‌گرایان» خبر داده و پیش‌بینی کرده‌اند این جبهه فرو خواهد پاشید.

سایت «ر‌ها پرس» روز دوشنبه (۱۷ بهمن) نوشته رقابت میان حداد عادل با لاریجانی برای کسب کرسی ریاست مجلس نهم مهم‌ترین علت بروز اختلاف‌ در این جبهه شده است.

به نوشته این سایت٬ حسین فدایی٬ دبیرکل «جمعیت ایثارگران» به همراه علی زاکانی٬ دبیرکل «جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی» برای ریاست حداد عادل بر مجلس نهم تلاش می‌کنند و طیف سنتی محافظه‌کاران نیز می‌خواهد لاریجانی همچنان رئیس مجلس بماند.

«ر‌ها پرس» در عین حال نوشته است حضور حداد عادل در فهرست «جبهه پایداری» و مخالفت وی با افزوده شدن نام علی مطهری٬ حمید کاتوزیان و علی عباسپور به فهرست «جبهه متحد اصول‌گرایان» از دیگر موارد اختلاف میان نزدیکان محمدرضا مهدوی‌کنی است.

آن‌طور که این سایت وابسته به تیم احمدی‌نژاد گزارش کرده است٬ «جمعیت ایثارگران»٬ «جمعیت رهپویان» و «جبهه پایداری» به طور مشترک برای کنار گذاشتن علی لاریجانی از ریاست مجلس تلاش می‌کنند.

سایت «خبر‌ آنلاین» وابسته به علی لاریجانی نیز امروز در گزارشی به تجزیه و تحلیل ترکیب فهرست ۲۷ نفره نامزد‌های «چبهه متحد اصول‌گرایان» در حوزه انتخابیه تهران پرداخته است.

آن‌طور که «خبر آنلاین» نوشته بسیاری از کسانی که نام آن‌ها در این فهرست آمده است٬ عضو «جمعیت ایثاگران» و «جمعیت رهپویان» هستند.

در این فهرست «جامعه روحانیت مبارز» و «جبهه پیروان خط امام و رهبری» کمترین نامزد را دارند.

علی مطهری نیز در واکنش به این مسئله اعلام کرده قصد دارد فهرست انتخاباتی «منتقدان دولت دهم» را در دو یا سه روز آینده منتشر کند.

به نظر می‌رسد طیف ایثارگران‌ و رهپویان با ائتلافی نانوشته با «جبهه پایداری» تلاش می‌کنند طیف سنتی محافظه‌کاران را کنار بزنند که این اقدام با اعتراض آن‌ها مواجه شده است.

کامران در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ :
اینها 2 نفرشان برای یکروز

اینها 2 نفرشان برای یکروز نمی توانند زیر یک سقف زندگی کنند چه رسد به اینکه تعدادشان از 2 نفر بیشتر شود. اتحاد انها روی کاغذ است . معنی اتحاد در این جماعت؛ کسب بهترین موقعیت است و بس.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)