معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران:

ماهواره سطح اول تهدید‌ها علیه نظام است

حمیدرضا مقدم‌فر٬ معاون فرهنگی اجتماعی سپاه می‌گوید ماهواره‌‌ها «سطح اول تهدید‌ها» علیه جمهوری اسلامی است و برای مقابله با آن‌ها باید «قرارگاهی به نام ماهواره» تشکیل شود.

آقای مقدم‌فر به خبرگزاری مهر گفته است: «امروز نبرد فرهنگی در ماهواره‌ها تجلی یافته و معتقدم تشکیل قرارگاه ماهواره بسیار مناسب و راهبردی خواهد بود.»

وی در عین حال افزوده که راه‌اندازی قرارگاهی با عنوان «قرارگاه ماهواره» متعلق به سپاه پاسداران نیست.

براساس گزارش نهادهای دولتی٬ ضریب استفاده از برنامه‌ها شبکه‌های ماهواره‌ای در ایران طی سال‌های اخیر افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران سال‌هاست طرح‌های مختلفی برای مبارزه با برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای مطرح کرده‌اند که بسیاری از آن‌ها با شکست مواجه شده است.

چندی پیش محسن حبیبی٬ مدیر گروه فرهنگ و معارف شبکه دو سیما گفته بود «حدود چهار هزار و ۶۸۹ شبکه تلویزیونی و ماهواره‌ای علیه جمهوری اسلامی» فعالیت می‌کنند و نظام توان مقابله با برنامه‌های فرهنگی آن‌ها را ندارد.

بصیرت پیشه در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۰ :
سطح اول تهدید‌ها علیه نظام

سطح اول تهدید‌ها علیه نظام، ناکارآمدی، بی سوادی و بی بصیرتی مدیران آن است که به دلیل داشتن سبقه نظامی، هر موضوع در هر حوزه ای را، به صورت پادگان میبینند و راه حل نظامی برای آن ارائه میدهند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)