نماینده ولی‌فقیه در سپاه هرمزگان:

رهبری میزان ما در انتخابات مجلس نهم است

محمدرضا رستگار٬ نماینده ولی فقیه در سپاه هرمزگان اعلام کرد در انتخابات مجلس نهم٬ علی خامنه‌ای «میزان» سپاهیان و محافظه‌کاران خواهد بود.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو»٬ آقای رستگار این مطلب را روز دوشنبه (دوم آبان) در دومین روز از کارگاه «مطلع بیداری» در جمع مسئولان کانون‌های مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های هرمزگان بیان کرده است.

وی گفته است: «رهبری، میزان ما در انتخابات مجلس نهم است و این انتخابات اولین انتخابات بعد از فتنه ۸۸ است؛ بنابراین دشمن این انتخابات را به عنوان چالش نگاه می‌کند.»

این روحانی همچنین افزوده است: «مقام معظم رهبری علاوه بر اینکه به عنوان امام و ولی فقیه در جهان اسلام شناخته شده، ابهت آمریکایی و تفکر لیبرال دموکراسی آن‌ها را نیز شکسته است.»

فرماندهان سپاه و نمایندگان علی خامنه‌ای در این نیروی نظامی به فاصله چند ماه مانده به برگزاری انتخابات نهم مجلس تلاش‌ها برای فرستادن هواداران رهبر جمهوری اسلامی به مجلس را آغاز کرده‌اند.

دو روز پیش نیز ید‌الله جوانی٬ رئیس اداره سیاسی سپاه گفته بود: ««امروز سپاه و بسیج دنبال این است که جریانی وارد مجلس شود که گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشد تا جبهه ولایت تقویت شود.»

از سپاه پاسداران به عنوان مهم‌ترین ابزار نظامی علی خامنه‌ای در جمهوری اسلامی یاد می‌شود.

فرماندهان ارشد این نیرو ارتباط نزدیکی با رهبر جمهوری اسلامی دارند و بار‌ها اعلام کرده‌اند افتخار می‌کنند تابع دستورات جانشین امام دوازهم شیعیان هستند.

بسیج و سپاه علاوه بر بازوی سرکوب رهبر جمهوری اسلامی سال‌هاست به نیرو‌های تاثیر‌گذار سیاسی تبدیل شده و برخلاف نظر آیت‌الله خمینی در انتخابات و امور سیاسی دخالت می‌کنند.

دکتر جم ـ دانمارک در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۰ :
رهبری علیل و خواب قدرت

خمینی چه بخواهیم و چه نخواهیم رهبری کارزماتیک بود و قدرت مطلق در ایران و جمهوری خود ساخته اش. ولی بر عکس علی خامنه ائی که با دروغ و تزویر رفسنجانی به مقام کذائی ولایت مطلقه فقیه رسید؛ نه کارزماتیک هست و نه قدرت خمینی را دارد.

خمینی سپاه و بسیج را از وارد شدن به امور سیاسی کشور منع میکرد؛ چرا که خود قدرت داشت هرگونه که مایل هست چیدمان مجلس و یا انتخابات رساست جمهوری را طراحی و به مورد اجرا بگذارد.

ولی خامنه ائی که قدرت خمینی را ندارد با توسل به عوامل سرکوب و اختناق و با دادن باجهای کم نظیر به سران سپاه؛ تلاش میکند که آنها را در تقویت جبهه خود بکار گیرد. انتصاب عناوین دهن پر کنی همانند رهبر مسلمین جهان؛ نائب امام دوازدهم شیعان ...به خامنه ائی از سوی سران باج خور سپاه هم در همین راستا هست وگرنه خود آنها هم خوب میدانند که این عناوین و القاب برای ردا و قبای خامنه ائی خیلی گشاد هست.

به هر طریق از آنجائی که خود حاکمان ایران هم بدرستی دارند خطر سرنگونی را احساس می کنند؛ به چنین دست و پا زدن هائی متوسل میشوند که شاید با مجلسی یکدست ( همانند علی یکدست ! ) چند صباحی بتوانند عمر حکومت را زیادتر کرده و با طرح حذف رئیس جمهور از سیستم سیاسی کشور؛ تمام قدرت را در انحصار خامنه ائی قرار دهند.

در چنین شرائطی و در صورت قیام ملت غیور ایران؛ این سپاهیان و بسیجییان از رهبر .... خواهند خواست: رهبری مریضم بگو تا خون بریزم.

ولی غافل از اینکه ملت سلحشور ایران در طول تاریخ دیکتاتورهای خونخوار را با نثار جان و خون خود سرنگون کرده اند؛ حالا از این مفتخورهای سپاه و بسیج هراس کنند؟

ملت شریف و غیرتمند ایران هم مطمئن باشند که ما فرزندان آن آب و خاک هستیم و با شروع کوچکترین قیامی در کشور در هر نقطه جهان که باشیم در هر پست و مقامی که در کشور میزبان باشیم، هر موقعیت خانوادگی که داشته باشیم به همه انها پشت پا زده و با پشت دست به کناری رانده و در صف اول مبارزه با شیرزنان و غیور مردان مینهمان برای سرنگونی رژیم جهل و جهالت و دیکتاتوری آخوندی جان خود را ارمغان آنان خواهیم کرد .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)