محمد حاجی‌زاده٬ نماینده ولی فقیه در سپاه بوشهر:

پس از انتخابات بسیاری از ارزشی‌ها منحرف شدند

محمد حاجی‌زاده٬ نماینده ولی فقیه در سپاه بوشهر برای نخستین‌بار اعلام کرد در وقایع پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ بسیاری از نیرو‌های «ارزشی» به خاطر نداشتن «بصیرت» دچار «انحراف» شده‌اند.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو»٬ آقای حاجی‌زاده این مطلب را روز گذشته یکشنبه (اول آبان) در جلسه تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه دشتی بیان کرده است.

وی گفته است: «در انحرافات اخیر و فتنه ۸۸ خیلی از نیروهای ارزشی ما دچار انحراف شدند؛ زیرا به بصیرت کامل نرسیده بودند و راه را نشناخته و به مسیر گمراهی گرفتار شدند.»

محافظه‌کاران حامی علی خامنه‌ای از معترضان به نتیجه انتخابات با عنوان جریان «فتنه» و از تیم احمدی‌نژاد با عنوان جریان «انحرافی» یاد می‌کنند.

این دسته از محافظه‌کاران طی دو سال گذشته بار‌ها ادعا کرده‌اند «جریان فتنه» خاموش شده و طرفداران میرحسین موسوی و مهدی کروبی به خاطر وقایع پس از انتخابات دست از حمایت آن‌ها کشیده‌اند.

فرماندهان و روحانیون حاکم بر ایران در شرایطی چنین ادعایی را مطرح می‌کنند که رهبران جنبش سبز بیش از هشت ماه است در حصر خانگی بسر برده و به هواداران آن‌ها نیز اجازه برپایی هیچ تجمعی داده نمی‌شود.

گفته‌های نماینده ولی فقیه در سپاه بوشهر مبنی بر «منحرف» شدن بسیاری از «ارزشی‌ها» در واقیع اعتراف صریحی بر رد ادعا‌ها در خصوص پایان یافتن اعتراض‌ها به نتیجه انتخابات و وقایع پس از آن است.

حامیان خامنه‌ای ادعا می‌کنند کسانی که در وقایع پس از انتخابات به دستورات رهبر جمهوری اسلامی بی‌اعتنایی کرده و حاضر به قبول نتیجه انتخابات نشده‌اند «بی‌بصیرت و منحرف» هستند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)