محمدعلی موحدی‌ کرمانی:

حجاب با سیاست و استقلال کشور ارتباط دارد

محمدعلی موحدی‌ کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران٬ مسئله حجاب را با «سیاست و استقلال» کشور مرتبط دانست و گفت در صورت رواج بدحجابی و کشف حجاب٬ «دشمنان» به کشور «چشم» خواهند داشت.

آقای موحدی‌ کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت که «مسئله حجاب بسیار مهم است. هم با دین ارتباط دارد و هم با سیاست و استقلال کشور.»

وی افزود «وقتی دنیا ببیند در ایران حجاب مورد توجه است، قضاوت می‌کند که این مردم متدین هستند، پایبند به حجاب هستند و بنابراین به سادگی نمی‌شود به این مردم آسیب رساند و اما اگر ببیند بدحجابی رایج شده و جاهایی احیاناً کشف حجاب شده چشم به کشور خواهند داشت.»

امام جمعه موقت تهران درباره برخی اظهارنظرها پیرامون فضای داخلی خودروها در رعایت حجاب نیز گفت که «می‌گویند در برخی ماشین‌ها کشف حجاب وجود دارد. شما بدانید فضای داخل اتومبیل خصوصی نیست که کسی بگوید فضای خصوصی است و چه کار به کار خصوصی دارید.»

موحدی کرمانی اضافه کرد «این ماشین است که در خیابان حرکت می‌کند، از پشت شیشه همه مردم، ساکنین خودرو را می‌بینند، بدحجاب و بی‌حجاب باشد همه می‌بینند و این دیگر فضای خصوصی نیست و فضای عمومی است و باید نیروی انظامی با قاطعیت با این افراد برخورد کند.»

وی ادامه داد «چه بسا افرادی که حجاب را مراعات نمی‌کنند، آدم‌های نجیبی باشند، اما فرهنگ غلط در خانواده آنها حاکم است، به خود بیایید، والله قیامتی است و در قیامت نمی‌توانید جواب دهید.»

موحدی کرمانی خطاب به افرادی که آنها را «بدحجاب» نامید٬ گفت «در عالم برزخ نمی‌توانید جواب دهید، اگر گفتند با این کارتان به استقلال کشور آسیب رساندید و عزت انقلاب را از بین بردید و دشمن فکر کند در ایران از انقلاب دست کشیده‌اند و بدانید جواب این ضربه‌ها را در قیامت نمی‌توانید بدهید.»
 

 

 

 

خُسن آقا در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۶ :
http://blog.hasanagha.org
عاقبت آخوندها مجبور به اقرار شدند

این اساسی ترین رکن نظام آخوندی است. آنها می دانند که اگر روزی تعداد زنان بی‌حجاب یا بد حجاب از 50 درصد بگذرد دنیا آنرا به این معنی ترجمه می کند که بیش از 50 درصد خواهان حکومت آخوندی نیستند. به زبان ساده تر نبود حجاب یک نوع همه‌پرسی "جمهوری اسلامی آری یا نه" با پاسخ نه می باشد.
حالا این ملای حیله‌گر زیر عبا را کنار زده و حقیقت موجود را عریان کرده.

مسعود در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۶ :
http://www.exaple.com
نکات ارزنده

اولا روانش شاد ایرج میرزا. باآن قصیده بلند که در باره آن خانم با حجابی که از کوچه گذر میکرد و راوی چگونه اورا با آن حجابش به داخل خانه کشید و بقیه ماجرا. واما اقای کرمانی هنوز حقوق دانان در خصوص محل و حریم خصوصی بحث دارند. در ثانی اگر کسی دو تکه پارچه به شیشه عقب ماشین بچسباند بنابراین قضیه به راحتی حل میشود چون دیگر کسی داخل ماشین را نمی بیند. ثالثا مومن تو از قیامت برگشتی که اینقدر مطمئن از حساب و کتاب اخرت امار میدهی. ودست آخر اینکه به تو چه ربطی دارد که مرا در آخرت مواخذه میکنند و ریشم را میگیرند و مرا عذاب میدهند . من میخواهم در اخرت عذاب ببینم. اصلا شاید یک جوری با خداا کنار امدم و خدا هم از سر تقصیرات من گذشت. تو وکیل و قیم خدایی؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۶ :
دشمنان میایند به کشور برای

دشمنان میایند به کشور برای چشم چرانی ، این علمای اعلام همه مردم را مانند خود هیز تصور میکنند !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)