یدالله جوانی٬ مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه:

تخریب داخلی سپاه با چراغ سبز روحانی شروع شد

یدالله جوانی٬ مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه با انتقاد از اظهارات اخیر حسن روحانی درباره این نهاد نظامی٬ نوشته که وی «بستر» تخریب سپاه را فراهم کرده و به رسانه‌های داخلی برای «تهاجم» به سپاه٬ «چراغ سبز» نشان داده است.

آقای جوانی در یادداشتی در روزنامه «جوان» نوشته «آقای رئیس‌ جمهور، حضور سپاه در عرصه سازندگی کشور را مورد اشکال قرار داده، با ادبیات به کار گرفته در این خصوص، زمینه و بستر را برای رسانه‌های یک جریان خاص به منظور تخریب سپاه فراهم ساخته است.»

به نوشته وی٬ دولت اکبر هاشمی رفسنجانی بود که از سپاه خواست وارد عرصه «سازندگی» شود و خود روحانی نیز در «ابتدای تشکیل دولت یازدهم، با حضور در جمع فرماندهان سپاه تصریح کرد که دولت آمادگی دارد چند کلان‌پروژه را با توجه به تجارب سپاه و توانایی‌هایش، به این نهاد انقلابی واگذار نماید.»

به نوشته وی٬ «در طول چهار سال گذشته، صحبت‌های معاون اول رئیس‌ جمهور و چندین نفر از وزرا، در مدح و تمجید از توانایی‌های سپاه در عرصه سازندگی و ضرورت بهره‌گیری دولت از این توانایی‌ها به وفور دیده می‌شود. حال چه شده است که به یکباره ورق برگشته، آقایان چیز دیگری می‌گویند؟»

این فرمانده نظامی افزوده «تهاجم و تخریب» سپاه از سوی برخی رسانه‌های هوادار دولت درباره فعالیت اقتصادی سپاه «با چراغ سبز رئیس‌جمهور» انجام شده و «دقیقاً کپی‌برداری شده از مطالبی است که سال‌های سال است رسانه‌های غربی و شبکه‌های ماهواره‌ای٬ در پوشش حمایت از مردم ایران و دفاع از بخش خصوصی٬ به آن می‌پرداختند.»

وی به کنایه دولت را متهم کرده که همراه با نیروهای خارجی به ةتخرب» سپاه می‌پردازد و با توجه به عملکرد این نیروی نظامی در عرصه اقتصادی٬ «بسیار روشن است که از تخریب سپاه، چه کسانی سود می‌برند.»
 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ :
چرا تلاش سی ساله تریبون های

چرا تلاش سی ساله تریبون های ولایی برای تخریب خاتمی نتیجه عکس داد و بر محبوبیت خاتمی افزود ، مردم ناظر امور هستند ، قاچاقچی بودن برادران نقل هر محفلی است ، این که ربطی به روحانی ندارد . وقتی اجمدی نژاد گفت برادران قاچاقچی چرا صدای شما در نیامد ، چون احمدی نژاد هم از قماش خودتان بود و جرئت دهن به دهن با او را نداشتید . وقتی میگویی که اعلام میزان حقوق پاسداران خلاف امنیت ملی است مردم تا ته مطلب را میخوانند !

خُسن آقا در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ :
http://blog.hasanagha.org
مفلوک

این یارو یا بسیار نادان است که گمان نمی‌کنم. یا خودش را به نادانی زده.
مردک ملت رای داد که آن جناحی که تو شریک جرمشان هستی از قدرت کنار برود. شما به سیستم خودتان هم احترام نمی‌گذارید. یعنی هم می‌خواهید مردم پای صندوق رای بیایند هم حاضر نیستید بعد نتیجه را بپذیرید. هم خدا را می خواهند هم خرما را.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)