حمیدرضا مقدم‌فر٬ مشاور فرمانده کل سپاه:

یکی از مسئولان عالی‌رتبه بر چهره سپاه تیغ کشید

حمیدرضا مقدم‌فر٬ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران٬ حسن روحانی را متهم کرد که بر «چهره» این «نهاد انقلابی٬ تیغ» کشیده و درباره ماجرای حمله موشکی سپاه به مقر داعش در سوریه٬ «دروغ» گفته است.

مقدم‌فر این اظهارات را در پاسخ به یادداشت محمد مهاجری٬ عضو شورای سردبیری روزنامه و سایت خبر که درباره تبعات «به نام زدن سند» حمله به داعش از سوی نهادهای مختلف جمهوری اسلامی هشدار داده بود٬ بیان کرده است.

مشاور فرمانده سپاه در نامه‌ای سرگشاده به مهاجری نوشته «شاید در هنگام نوشتن نامه سرگشاده برای اینجانب پیام یکی از مسئولان عالی رتبه را دیده باشید که چطور برچهره یک نهاد انقلابی تیغ کشیده و از آن به عنوان دولت با تفنگ یاد کرده است.»

وی افزوده بدنبال عملیات موشکی سپاه٬ «برخی اظهارات خلاف واقع و دروغگویی‌ها باعث واکنش‌هایی شد که اگر نبود این اظهارات خلاف واقع، هرگز آنها مطرح نمی‌شد.»

مقدم‌فر درباره انتشار بیانیه سپاه که اعلام کرده بود عملیات علیه داعش بدستور علی خامنه‌ای و نه شورای عالی امنیت ملی که روحانی رئیس آن است٬ انجام شده بود نیز نوشته «مسئله‌ای که مورد نقد و تعریض افرادی همچون حقیر شد، سیئه‌ای است که برخی اعضای کابینه در این جریان مرتکب شدند یعنی بیان خلاف واقع و دروغ گویی.»

مشاور فرمانده سپاه٬ درباره اظهارات مهاجری مبنی بر «سند زدن» حمله به داعش نیز نوشته «آن قدر سپاه از دغدغه‌های سند زدن عاری است که اجازه می‌دهد حتی بزرگترین پروژه‌های سازندگی‌اش مثل فازهای پارس جنوبی و... را دیگران به نام خود سند بزنند و و در رسانه‌ها از جمله رسانه‌ای که شما از دست‌اندرکاران هستید برایشان جشن بگیرند.»

مقدم‌فر همچنین خطاب به مهاجری نوشته «انتظار از صاحبان رسانه و فرزندان انقلاب این است که نسبت به سیئه دروغ‌گویی در برخی مسئولان هم واکنش نشان دهند و نگذارند این رویداد تبدیل به رویه شود.»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدنبال اظهارات رئیس جمهوری مبنی بر ارائه اختیار از سوی شورای عالی امنیت ملی به نیروهای نظامی برای برخورد با داعش٬ اظهارات وی را رد کرد.

روحانی نیز چند روز بعد که درباره خصوصی سازی سخن می‌گفت٬ سپاه را «دولت با تفنگ» نامید.

اظهارات وی انتقاد شدید فرمانده سپاه را برانگیخت و وی اعلام کرد که تنها برای حفظ وحدت٬ سکوت می‌کند.
 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۶ :
مسئولان محترم مملکت

سپاهیان عزیز ، اگر مردم بدانند ، در آمدهای شما که ۲ بانک انصاروقوامین بخش ناچیز آنست ، و این همه میلیاردها دلار غارت مملکت در دوره آقای احمدی نژاد توسط شما صورت گرفته و .......چه جوابی دارید ، دو هزار میلیارد دلار حداقل در دوره ایشان گم شد که بدون اذن سپاه نمیشد و پدیده ، ثامن ، و صدها پروژه های در دست خاتم اانبیا که از کمترین تا پارس جنوبی بدون مناقصه با بودجه های بی حساب و کتاب و واردات دهها ملیارد دلاری بدون پرداخت یکریال حقوق گمرکی همینطور صادرات منابع مملکت از معادن فلزات قیمتی گرفته تا نفت و معیانات نفتی و ارز و طلا و ...... در حالیکه شما هم مانند دیگران حقوقبگر دولتید و باید کارتان پاسداری از سرحدات مملکت است در حالیکه ...هکه میدانند از القاب بردران قاچاقچی تا دولت بزور اسلحه و آتش به اختیار ؟؟!! خودی و بیگانه بشمانسبت میدن ، چه جوابی دارید ،،،

آزادی در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۶ :
ایشان کا ملا درست گفته شما

ایشان کا ملا درست گفته شما دزدان و چپاول گران دولت دست به تفنگ هستید وتعجب اینجاست که ها شا هم میکنید!!!!!! شما برادران¡¡¡¡قاچاق چی بگفته رفیقتان مش محمود که هشت سال با همین تفنگ که دست شما هست بر ملت ایران تحمیل کردید تا هر جنایت و خیانت دزدی که می خواستید کردید و هنوز هم با در دست داشتن تفنگ می کشید سر بنیست میکنید چپاول غارت میکند و شرم حیا هم در کار نیست. شواهد نشان میدهد دولت تفنگ بدست شما بزودی میخواهید بر علیه این دولت که ملت ایران را از دزدی ها جنایت های شما آگاه ساخته کودتا کنید وهر روز یک الم شنگه درست میکنید. بس کنید دیگر، تا کی خیانت، جنایت . یک روز برنامه آتش زدن ساختمان پلاسکو، یک روز برنامه کشتن 18انسان بیگونه با الم شنگه کردن داعش، و بل اخره تاکنون آخریش بر نامه مانور!!!! فرودگاه و کشتن یکی از آدم های خودتان بوسیله خود شما. البته شاید این مانور¡¡¡¡را درست کردید که این بابا را خلاص کنید و موی دماغ بوده وقرار شده سر به نیست شود. فقط این را بدانید روز های آخر عمر تان رسیده، از نهوی حرف زدن آن مردک نادان رهبرتان متوجه نشدید؟ اگر تا کنون نفهمیدید خیلی خر هستید.

علی پدرخوانده در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۶ :
حقیقت تلخ سپاه پاسداران

در هر کشور نرمال و درست و حسابی ِ ارتش و نیروی هوایی و نیروی دریایی و ژاندارمری و سازمان امنیت دارند که از قانون اساسی حمایت برای حفظ منافع ملت و کشور از انها انها استفاده میکنند ودر خدمت مردم و نمایندگان منتخب مردم درمجلس شورا و سنای مردم هستند و هر زمانیکه مردم نیاز به تغیری در قانون اساسی داشته باشند انرا در مجلس تغیر میدهند و همه در چشم قانون یکسان هستند ونه منافع شخص و یا یک گروه مشخص. ولی در ایران بیش از ۴۰ سال است که همه نیرو ها با پول مردم دررخدمت یکنفر که خودش خودش را نماینده خداو پیغمبر کرده و با ارتش شخصی بنام سپاه و چماقداران با پول مردم و بدون اجازه مردم ایران را اشغال کرده اند و همه نیروها را برای بقای سلطنت زوری یک شخص و یک گروه اقلیت با پول مردم و بزور میخواهند خفظ کنند و درراین ۴۰ سال با بگیر و ببند و کشتار میخواهند به مردمی که نه انهارا انتخاب کرده و نه علاقه ای به انهادارند تحمیل کرده اند و نتایج انرا بین مردمی پراز تنفراز انها میتوان دید.ولی خوشبختانه ملت ایران اگاه هستند و به هیچوجهی اغفال نمیشوند و بزودی به اشغال نمایندهگان قلابی خدا و دین خاتمه خواهند داد و همه اشغالگران دزد و بیناموس دشمن ایران و ایرانی را به قعر جهنم خواهند فرستاد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)