ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید قم:

سند ۲۰۳۰ برای جاسوسی از ایران بود

ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید قم می‌گوید که با پذیرش سند ۲۰۳۰ یونسکو «باید درباره ۱۷ شاخه مختلف کشور گزارش سالانه به دشمنان» ارائه می‌شد.

مکارم شیرازی افزوده که «تنظیم‌کنندگان و تصویب‌کنندگان اولیه سند ۲۰۳۰ کشورهای سطله‌گر و هم‌پیمانان آنان» هستند.

وی گفته که «شیوه دولت‌های استکباری همین است که برای پیاده‌سازی اهداف خود طرح‌هایی را تنظیم می‌کنند و سایر ملت‌ها را مجبور به پذیرش و اجرای آن می‌کنند.»

به گفته مکارم شیرازی «دولت‌های اروپایی و هم‌پیمانان استعمار‌گر آنان کاره‌ای نیستند که بخواهند برای ملت ایران تعیین تکلیف کنند.»

این مرجع تقلید اضافه کرده که «متأسفانه برخی از مسئولان اطلاعات کافی درباره متن این سند نداشتند که این یعنی آنان متن این سند را به خوبی و به اندازه کافی مطالعه نکرده‌اند.»

به گفته وی «بسیاری از موارد این سند با مذهب ما ناسازگار است چرا که اساس این سند سکولار و مادی است و روشن است که چنین سندی با نظام اسلامی سازگار نیست.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۶ :
مرجع تقلید درباری تو یا این

مرجع تقلید درباری تو یا این سند را اصلا نخوانده ای و یا اگر خوانده ای این حرفها را می زنی معلوم است آنچه شما ندارید ذره ای شعور، سواد و آگاهی از مسائل روز است. آخر کجا مبارزه با فقر و گرسنگی، تضمین آموزش، دسترسی به آب و انرژی و توسعه پایدار، از بین بردن تبعیض جنسیتی، مقابله با تغییرات اقلیمی و ... بر ضد مذهب است؟ این آقا می گوید چون ما «باید درباره ۱۷ شاخه مختلف کشور گزارش سالانه» ارائه کنیم پس این بر ضد مذهب است. نکته ظریف در اینجا این است چون حکومت جور ولایت فقیه قادر نیست و یا اصلا نمی خواهد اقدامات مثبتی برای موارد 17 گانه سند آموزشی مورد اشاره انجام دهد، پس موقع گزارش چیزی برای ارائه نخواهد داشت لذا این سند بد است. خباثت را ببیننید تا چه اندازه است که چون اینها نمی خواهند کار مثبتی برای کشور انجام ندهند، ندای وا اسلاما سر داده اند که این سند ضد مذهب است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)