انتقاد نوری‌ همدانی از مخالفت عملی با ولی فقیه

حسین نوری‌ همدانی٬ از مراجع تقلید به افرادی که به گفته وی با بیان «سخن اختلاف‌انگیز»٬ جامعه را «دوقطبی» می‌کنند٬ هشدار داد که در حال «خیانت» هستند.

آقای نوری همدانی در دیدار تعدادی از بسیجیان گفت «کسانی که سخن اختلاف‌انگیز بزنند‌، جامعه را دوقطبی کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند، بی‌تردید در حال خیانت هستند.»

به گفته وی٬ «این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظامی که در رأس آن ولی فقیه ذکرشده با رأی ۹۸ درصدی مردم قبول شده است.»

این مرجع تقلید به عده‌ای که در سخنرانی‌ها «مکرر از امام و ولی فقیه صحبت می‌کنند، ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام می‌دهند»٬ انتقاد کرد.

وی خطاب به آنها گفت «اگر معنای ولی فقیه را نمی‌دانید حداقل به درس‌های ولایت فقیه امام راحل مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.»

نوری همدانی همچنین هشدار داد «مردم با کسی عهد و پیمان نبسته‌اند، اگر کسی بخواهد ارزش‌های اسلامی و انقلابی آنان را زیرسؤال ببرد، تحمل نمی‌کنند؛ پس به‌جای طرح مسائل اختلاف‌انگیز همه حول محور رهبری وحدت داشته باشیم و انقلاب را با تمام شاخص‌ها و آرمان‌های آن حفظ کنیم.»

به نظر می‌رسد اشاره وی به حسن روحانی است که در سخنرانی‌های اخیر خود به صورت معناداری جواب انتقادهای علی خامنه‌ای از وی و دولتش را داده است.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ :
امام راحل عظیم الشان در بهشت

امام راحل عظیم الشان در بهشت زهرا فرمودند که رژیم پهلوی را پدران ما انتخاب کردند ، پدران ما حق نداشتند برای ما حکومت انتخاب کنند !
حالا هم پدران ما چهل سال پیش یک غلطی کردند و ولایت فقیه را انتخاب کردند ، آنها حق نداشتند برای ما ولی انتخاب کنند !

خُسن آقا در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ :
http://blog.hasanagha.org
سنگ پای فزوین

ایشان می فرمایند «این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظامی که در رأس آن ولی فقیه ذکرشده با رأی ۹۸ درصدی مردم قبول شده است.»

چیزی که آقا خرفت شده و یادش رفته این است که خمینی ملعون علیه پیش از انقلاب استدلال می کرد که پدران ما چه حقی داشتن برای ما تصمیم گرفتند.
حالا باید به ایشان گفت آن ملتی که 98 درصد به ملایان رای دادند امروز اکثرا مرده اند و آنهایی هم که نمرده اند از شکر خوردن خود صددرصد پشیمانند از جمله خود نگارنده.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ :
هزاران برابر تو، با این حرفها

هزاران برابر تو، با این حرفها مخالفند. فکر نکن چون روحانی هستی اهمیت تو و حرفهایت خیلی زیاد است.

Dr F Asaadi در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ :
تفَرعُنِ ناشیانه، مضحک و

تفَرعُنِ ناشیانه، مضحک و موهن

✳️ این تصویر سراسر تفرعن و تحقیر و خودبرتربینی از مراسم افطار (!) رهبر با مسوولین نظام جمهوری اسلامی است. که رهبری در یک جایگاه بالاتر نسبت به بقیه نشسته و غذای خود را میل می کند. سفره افطار در دین اسلام، یک حرمت خاصی دارد. هرچند این رفتارها برای سفره عادی هم زشت و قبیح است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)