صدیقی و علم‌الهدی در کنایه به حسن روحانی:

برخی برای اردوکشی سیاسی دهه ۶۰ را فراموش نکنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران نیز همچون علی خامنه‌ای٬ حوادث تروریستی تهران را «ترقه‌بازی» نامید٬ اما آن را هشداری دانست که «برخی دهه ۶۰ را فراموش و تجاهل نکنند.»

آقای صدیقی گفت «این حادثه البته ترقه‌ای بیش نبود و مردم ما نمی‌ترسند، اما هشدار بود که برخی دهه ۶۰ را فراموش و تجاهل نکنند.»

وی با انتقاد از افرادی که «اِعمال قانون و اراده ولی فقیه علیه جلادان را مورد خدشه قرار می‌دهند»٬ اضافه کرد «برخی چگونه روی‌شان می‌شود که آن زمان کنار این جریانات بودند، ولی از گذشته خود پشیمان شده‌اند؟»

اشاره وی به سخنان حسن روحانی در کارزار انتخاباتی خود است که به طور تلویحی از ابراهیم رئیسی به عنوان یکی از دست‌اندرکاران اعدام‌های مخالفان جمهوری اسلامی در دهه ۶۰ انتقاد کرده بود.

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد هم با اشاره به حملات تروریستی به آرامگاه روح‌الله خمینی و مجلی شورای اسلامی گفت «منافقین روی همه تروریست‌ها را سفید کرده‌اند، شایسته نیست مسئولان ما برای قدرت‌یابی، جای جلاد و شهید را عوض کنند.»

وی افزود «عده‌ای برای قدرت‌یابی از ناپاک‌ترین جریان‌های تاریخ انقلاب که منافقین هستند بهره می‌برند تا عده‌ای بی‌دین را به دنبال خود بکشانند و از آنان اردوکشی سیاسی کنند.»

نماینده علی خامنه‌ای در استان خراسان رضوی٬ اعضای سازمان مجاهدین خلق را «داعشی‌های دهه‌ ۶۰» نامید.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ :
آیت‌الله مصباح یزدی ادامه

آیت‌الله مصباح یزدی ادامه داد: اگر فرماندهی خائن در آمد چه باید کرد؛ در اسلام برای این موضوع هم راهی وجود دارد و خوشبختانه رهبر معظم انقلاب اخیرا فرمودند که اگر مرکز فرماندهی دچار اختلال شد سایر کارگزاران و سربازان باید آتش به اختیار باشند که اصطلاحی نظامی است یعنی هرکس باید وظیفه خود را تشخیص داده و به آن عمل کند.

خُسن آقا در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ :
http://blog.hasanagha.org
آقاین زرد کرده اند

باور بفرمایید آقایان زرد کرده‌اند! برای اینکه زردی رخسارشان هویدا نشود این بازی ترقه بازی را مطرح می‌کنند(یک نو رد گم کردن!).
دوران انقلاب توی شیراز داشتیم چند کشته تظاهرات را تشییع جنازه می‌کردیم وسط های خیابان داریوش درگیری شروع شد و نیروهای حکومت نظامی تیرهوایی شلیک کردند. آخوندهایی که در تظاهرات بودند (وسط جمعیت) یک مرتبه مفقود شدند. بعد از اینکه تیراندازی و درگیری متوقف شد، فهمیدیم که علما(!) رفته بودند توی مسجد وسط خیابان داریوش شیراز مخفی شده بودند در حالی که تظاهرکنندگان معمولی مثل من و دیگران وسط میدان جنگ بودیم.
شهامت علمای اسلام زبان زد خاص و عام است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)