جواد کریمی قدوسی٬ نماینده مجلس:

قوه قضائیه می‌تواند رئیس جمهور را محاکمه کند

جواد کریمی قدوسی٬ نماینده مجلس می‌گوید که قوه قضائیه می‌تواند رئیس جمهور را به خاطر درج تصاویر «مستهجن» در کتب درسی و بحث سند ۲۰۳۰ احضار کند.

کریمی قدوسی این مطلب را در رابطه با این ادعای محافظه‌کاران مبنی بر درج تصویر خالکوبی دیوید بکهام در کتاب درسی مقطع دبیرستان بیان کرده است.

وی گفته که «خانواده‌ها این کتاب و تصاویر را مشاهده کنند تا بدانند چه کسانی زمام امور اجرایی کشور را در دست دارند.»

این نماینده مجلس افزوده «مایه تاسف است که نظام آموزش و پروش با حمایت دولت و شخص آقای روحانی کارش به جایی برسد که تصاویری مستهجن که حتی در کتب درسی انگلیس و اروپا هم درج نمی‌شود را در کتب درسی فرزندان این ملت بگنجانند.»

وی اضافه کرده «عذر بد تر از گناه این است که بگویند این کار از دست ما در رفته که یک نوع خیانت است؛ این کار در راستای تعهدی است که در قالب سند ۲۰۳۰ به غرب داده‌اند که آموزش‌های جنسی باید ترویج شود.»

به گفته وی «قوه قضائیه طبق اصل۱۴۰قانون اساسی می‌تواند شخص رئیس جمهور و وزرا را در بحث جرم‌های عادی احضار کند و مورد محاکمه قرار دهد.»

 

 

 

reza در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ :
باسلام اقای کریمی قدوسی لطفا

باسلام اقای کریمی قدوسی لطفا دیگر شما سرجایتان بشینید هر کس نداند ما مشهدی های از گند کاری های شما در مشهد کم نکشیده ایم. تفکر امثال شما ها کشور را به این سو کشاند. شکست سخت است مردم به تفکرات امثال شما و علم الهدی ها نه گفتند. چشم هایتان را بشوئید و از چشم واقعیات به مسائل نگاه کنید.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ :
ظاهرا خال کوبی هم حلال و حرام

ظاهرا خال کوبی هم حلال و حرام دارد ، خالکوبی بکام حرام است و مال تتلو حلال و شاید هم مقدس !

مسعود در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ :
http://www.example.com
با دیگران

این فرد از آن نوع آدمهایی است که به خود و محارم خودش هم رحم نمی کند . وهر کاری که از دستش برآید برای به در کردن مخالفش انجام می دهد. این آدم نما از انهایی است که با ..... همان میکند که دیگران می کند. تکلیف این نوع جانوران را زودتر از این باید روشن میکردند تا پایش به اماکن تاثیر گذار باز نشود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)