واکنش احمد خاتمی به نامه وزارت کشور

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در واکنش به انتقاد وزارت کشور از طرح برخی مطالب کذب از سوی امامان جمعه درباره انتخابات اخیر ریاست جمهوری٬ از مسئولان این وزارتخانه خواست «تحمل نقد» را داشته باشند.

ستاد انتخابات و وزارت کشور در واکنش به ادعاهایی مبنی بر تخلف در انتخابات٬ در نامه‌ای به ستاد ائمه جمعه اعلام کرد که برخی امامان جمعه «مطالبی نادرست و بعضا کذب در راستای تفرقه و انشقاق» در این زمینه بیان کرده‌اند.

خاتمی نیز در واکنش در اطلاعیه‌ای گفته که «ارجاع مردم به مرجع قانونی (شورای نگهبان)‌ تفرقه‌آمیز است؟ به نظر شما امام جمعه‌ای را که مقام معظم رهبری او را نصب کرده است، متهم به کذب کردن در راستای اجرای منویات معظم‌له است؟»

علاوه بر خاتمی و چند امام جمعه دیگر٬ محمدعلی موحدی کرمانی هم گفته بود که ممکن است تا پنج میلیون رای در انتخابات جا به جا شده باشد.

وی مدعی شده بود آرای واقعی ابراهیم رئیسی سه میلیون بیشتر و آرای حسن روحانی دو میلیون کمتر از نتایج اعلام‌شده است.

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ :
منظور این غضنفر این است که

منظور این غضنفر این است که غضنفرها هر دروغی گفتند شما طبق منویات مقام معظم رهبری تائید کنید ، مگر نمی بینید که معظم له نزدیک 30 سال است که تمام جنایات و فساد عوامل خود را تائید میفرمایند !

خواجه لواط الملک طوسی در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۶ :
اون امام نمره موقت قم که گفت

آیا میزان اعتبار وصلاحیتِ گفتار شخص به نماینده بودن رهبر است؟اون امام نمره موقت قم که گفت وی وقتی داشت زاده می شد،دودست هایش را گذاشت،به فرج مامانش و یاعلی گفت و جفتگ زد بیرون. آن رفسنجانی تاج بخش که موقعیتی بهتر از همه شما و رهبر داشت را همه روزه میکردینش توی موال و درش می آوردین.

مسعود در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۶ :
http://www.example.com
سنگ ترازو

اقا این سنگ ترازو کیلویی چند؟ هرکس تعداد آرا را بر طبق میل و نظر شخصی خود ابراز می نماید. شنیده بودیم که مملکت بی سر و سامان است اما نه اینقدر. اقای احمد خاتمی از کسی که اطلاع کاملی از نشست ساعت 3 بامداد روز سه شنبه دارد بپرسد چرا این ارا زیر وبالا شد. چرا 7 میلیون رای بر آرای رئیسی افزوده شد؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)