کانال رسمی حامیان ابراهیم رئیسی در تلگرام:

احتمال ترور یکی از نامزد‌ها وجود دارد٬ رهبر دستور آماده‌باش داده است

کانال رسمی حامیان ابراهیم رئیسی در تلگرام با اعلام اینکه علی خامنه‌‌ای به نیرو‌های نظامی دستور «آماده‌باش» داده٬ از حامیان این نامزد ریاست جمهوری خواست در صورت وقوع برخی ترور‌ها٬ هیچ تحرکی نداشته باشند.

این کانال در هشدار خود اعلام کرده که «دشمن برای ضربه زدن به نظام و انقلاب در حال طراحی تروری دیگر است تا آن را بر گردن انقلابیون بیاندازند و کشور را دچار آشوب» کند.

این کانال نوشته «خبر‌ها حاکی از ان است که شخصی که قرار است ترور شود یکی از کاندیدا‌های فعلی انتخابات یا دو تن از رؤسای جمهور سابق هستند.»

این کانال از حامیان رئیسی خواسته «هیچ تحرکی انجام ندهید هر اتفاقی افتاد گوشتان به دهان امام خامنه‌ای باشد ببینید ایشان چه می‌گویند.»
 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ :
این برادر عزیز عامل دشمن که

این برادر عزیز عامل دشمن که میخواهد ترور کند ظاهرا سنش کم است و نمیداند که میرحسین نخست وزیر بود و نه رئیس جمهور . کانلا رسمی رئیسی هم میداند که این برادر رئیسی را ترور نمیکند چون نمیشود به گردن انقلابیون انداخت !
در اوایل پیروزی انقلاب شکوهمند هادی خرسندی در نشریه اصغر اقا کاریکاتوری کشیده بود که در آن کاریکاتور آخوندی در گوش خمینی میگفت که ، منافقین کور دل میخواهند بمبی منفجر کنند ، به نظر حضرتعالی جای آن کجا باشد بهتر است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)