علی سعیدی٬ نماینده خامنه‌ای در سپاه:

جبهه سکولار داخلی عامل تاخیر در ظهور است


علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می‌گوید این نیرو٬ «انقلابی ترین نهاد فراحزبی» در ایران است و جبهه لیبرال و سکولار داخلی٬ «با تمام وجود در تأخیر ظهور نقش دارند.»

آقای سعیدی مدعی شده «امروز دو جبهه با تمام وجود در تأخیر ظهور نقش دارند که یکی جبهه بیرونی به رهبری آمریکا و دیگری جبهه لیبرال و سکولار داخلی است.»

وی اضافه کرده «شناخت دشمنی آمریکا کار سختی نیست٬ اما شناخت و موضع گیری در برابر جبهه دیگر که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار می باشد.»

سعیدی٬ «خطرناک ترین مسئله‌ای که از سوی دشمنان در کشور دنبال می‌شود» را «ایجاد تغییر در محاسبات نسبت به اهداف، سیاست‌ها و شعارهای انقلاب اسلامی» عنوان کرد.

وی مدعی شده «انقلابی‌زدایی از واژه‌های انقلاب، نهادهای انقلابی، شخصیت‌ها و مراسم مذهبی و عزاداری‌ها راهبردی است که امروزه شاهد دنبال کردن آن از سوی دشمن هستیم.»

نماینده خامنه‌ای در سپاه٬ این نیرو را «انقلابی ترین نهاد فراحزبی» در ایران نامید و گفت که روحانیت نیز «می‌تواند ایفاگر نقشی مؤثر در تقویت جبهه انقلاب باشد.»

 

کاربر مهمان وحید در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۶ :
این آقای سعیدی از اینگونه

این آقای سعیدی از اینگونه ترهات زیاد می بافند. امام زمان را اسباب بازی خودشان کرده اند هر موقع بخواهند ازش استفاده می کنند و هر موقع که لازم ندارند دور می اندازند. به نقل از قدوسی که از امام نقل کرده برای حفظ حکومت (روحانیان) از جان امان زمان هم می گذرند. آقای سعیدی حالا تعارف می فرمایند امام زمان وقتی برای این آقایان خوب است که پیرو آنها باشد در غیر اینصورت او را هم از میان بر می دارند، چون حفظ قدرت از اوجب واجبات است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ :
این که کاری نداره حاجی. بزنید

این که کاری نداره حاجی. بزنید تو پوز جبهه نمی دونم چی چی کولار تا امام زمان بیاید! یعنی می فرمایید خدا اراده کرده امام غایب را ظاهر کند، ولی سکولارها نمی گذارند؟ اینطوری بگو خدا هم حریف سکولارها نیست! خدایا قربونت برم که نه خودت حریف سکولارها هستی تا بزنی توی پوزشان بلکه جلو ظهور را نگیرند، نه آیات عظامت به اندازه جلبک بهره هوشی دارند! اداره مملکت توسط آیات عظام را دیده ایم، ولی موندیم خودت چطور جهان را اداره می کنی!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)