مجتبی ذوالنور خطاب به حسن روحانی:

برجام فرزند رابطه صیغه‌ای شما و اوباما است

مجتبی ذالنور٬ نماینده قم در مجلس٬ توافقنامه برجام را «نوزاد دورگه ناقص الخلقه‌ای» دانسته که محصول «ازدواج صیغه‌ای و موقتی» حسن روحانی و باراک اوباما است.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس این اظهارات را پس از آن بیان کرده که حسن روحانی بعد از ثبت‌نام در دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: «هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند یعنی برجام تصمیم گرفته بودند، نمی‌توانند سرپرست خوبی برای آن باشند. بلکه همان‌هایی که تمام تلاش شبانه‌روزی خود را برای این توافق کردند باید مسیر را تا آخرین قدم ادامه دهند.»

ذوالنور که تلاش کرده اظهاراتی تحقیرآمیز و جنسیت‌زده خطاب به روحانی داشته باشد٬ گفته «می‌دانید که اولا هیچ فرزندی در تاریخ (‌به استثناء حضرت مسیح) بدون پدر متولد نشده است٬ دوما می‌دانید که هوو برای پدر و مرد بی‌ربط وبی‌معنی است و صرفا برای زن٬ هوو مطرح است.»

وی افزوده «این نوزاد دورگه ناقص الخلقه، به‌قدری به والدین خود شباهت دارد که حتی بدون هیچ آزمایش ژنتیکی نسب او اثبات شده است و هیچ هوویی نمی‌تواند مدعی او شود.»

این نماینده تندروی مجلس اضافه کرده «مشکل اصلی که ممکن است مرگ این نوزاد را رغم بزند این است که متاسفانه مادر او هنگام اجرای عقد ازدواج هیچ‌گونه مهریه‌ای و یا شرط ضمن عقدی تعیین نکرده که تضمین استمرار زندگی خود و نوزاد دلبندش برجام باشد بلکه عزت، غیره و دست آورد چندین ساله قبیله، طایفه و خانواده خود را به خاطر عشق یک سویه به داماد، فروخته و شروط سنگین ضمن عقد آنان را هم پذیرفته است.»

ذوالنور٬ به روحانی به عنوان «مادر این نوزاد» گفته که وی «امروز مجبور است نامهربانی‌ها، تندی‌ها ، تحقیرها، فحاشی‌ها، کتک‌ها و زورگویی‌های آن شوهر و دارو دسته و هم‌پیمانانش را تحمل کند، بسوزد و بسازد و همانگونه که با چادر سفید رفته با کفن سفید برگردد.»
 

 

 

 

 

خُسن آقا در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ :
http://blog.hasanagha.org
با تایید مقام عظما

صیغه‌ای یا عقدی در هر صورت خود مقام عظما هم این توافق را تایید کرده.
آقای مجتبی ذالنور اگر کمی شعور سیاسی داشتند اینگونه تف سربالا پرتاب نمی‌کردند وقتی که خود مقام گنده رهبری صیغه رو جاری کرده!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ :
ذهنشان روی همین کلمات دور می زند.

نه اینکه در ماه چندبار زنان نیازمند و بیچاره را تحت عنوان صیغه دم کار می گیرند، وقتی هم بخواهند مثال بزنند، از کلمه صیغه مثال می زنند! ذهن اینها کلاً بیمار است و روی مصایل جنسی دور می زند و مثال دیگری بلد نیستند. صیغه، دخول، ختنه گاه، حرام، مکروه، پایین تنه، فرج، ذکر، بول، غائط، منی، وزی و... کلماتی از این دست جزیی از فرهنگ و قاموس اینهاست و حرفهایشان فراتر از این اصطلاحات نمی رود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)