محمدباقر قالیباف٬ شهردار تهران:

حسن روحانی درکی از مدیریت اجرایی ندارد

محمدباقر قالیباف٬ شهردار تهران گفته «وقتی کسی بی هیچ مبنا و فقط برای کسب رای وعده ۱۰۰ روزه می‌دهد مشخص است که درکی از مدیریت اجرایی کشور ندارد.»

قالیباف بدون اشاره به نام حسن روحانی افزوده چنین فردی «مجبور می شود به بی صداقتی روی بیاورد.»

وی درباره عملکرد چهارساله دولت روحانی هم گفته که این دولت «فقط از طرح‌ها و بسته‌های بی‌سرانجام و تبلیغاتی» حرف زده است.

شهردار تهران اضافه کرده «حتی  بعد از چهار سال نیز هنوز رئیس جمهور در آستانه انتخابات به صدور بخشنامه و نامه نگاری و رسانه‌ای کردن» آنها مشغول است.

به گفته قالیباف با «مدیریت بخشنامه ای» که نمی شود با «سونامی بیکاری» مقابله کرد و خوب است دولت به جای «رسانه درمانی» و «مدیریت بخشنامه‌ای» به کار و تلاش موثر می‌پرداخت.

وی همچنین افزوده «هزینه‌های بازگشت انحرافیون به بازی سیاست نتیجه ناکارآمدی دولت حرف است.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ :
کار موثر سوار موتور شدن در کف

کار موثر سوار موتور شدن در کف خیابان و چماق زدن است که با عبا و عمامه مشکل است !

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ :
آی دزد آی دزد

این سردار گروهبان ! که در زمان شهردار بودنش انواع و اقسام فساد ها را مدیریت میکند و اززمین خواری همسرش و ایجاد شغل آن هم با حقوق های کارشناسی برای مداح ها و دزدی های کلان در پروژه های صدر و دیگر بزرگ راه ها و تخفیف های نجومی البته زیر قیمت کارشناسی حتی به افرادی که خارج ازشهرداری هستند مثل نماینده گان مجلس و غیره و قرق بوستانی در شرق برای دختر خانم تیتیش مامانی شان که حتی اگر شاه زنده بود برای ولیعهدش این کارها را نمیکرد و با مافیای پیمانکاران و سرداران فربه دست در یک کاسه دارد و حتی در آتش سوزی ساختمان پلاسکو اصلا توجه نکرد که جمعی زنده زیر آوار و در موتورخانه گرفتار شده اند و حتی آن بیچاره گان پیامک به دوستانشان زده بودند که ما اینجا گرفتار شده ایم و زنده هستیم و این حرامی که فرمانده عملیات شده بود اجازه نداد آتش نشانی ازقسمت موتور خانه آوار برداری کننند و بعد از چند روز که به قسمت موتور خانه رسیدند تعدادی جسد مشاهده کردند که ازفرط دود و گرسنه گی به قتل رسیدند حال بماند که اززیر آوار صندق های نسوزرا بیرون میکشیدند که ذوب شده بودند ( فیلم هایش موجود است ) و هیچ کس به مردم نگفت که چطور این حرارت به سه هزار درجه افزایش یافته و من برای اولین بار میگویم ! ترمایت ! بله ترمایت یا سوخت جهنم که اولین کاربرد آن در جوش دادن ریل های راه آهن است و توضیح بیشر را نمیدهم چون بسیار آسان قابل ساخت است ! حال چه کسی این ترمایت را از قبل به ساختمان پلاسکو انتقال داده بود بماند و برای درک بهتر اگر به فیلم ها مراجعه کنید در زمان ریزش متوجه میشوید که علاوه بر سوختن و انفجارازبالا درطبقات زیر همارتباطی با آتش سوزی نداشت انفجار صورت میگیرد . و ساختمان فرو ریخت ! تا بعد !

مسعود در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ :
http://example.com
حیف شد

این آدم به نظر من میبایست در جایی مثل آکسفورد یا سوربن و..... مشغول به تدریس علوم تجربی یا علم سیاست میشد او در ایران ماند و سوخت واقعا حیف شد. او باید مثل همه مغزها فرار میکرد منتها بیچاره زیر آوار ساختمان پلاسکو جا ماند. حیف.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)