محمد‌علی رامین: احمدی‌نژاد٬ رحیم‌مشایی و بقایی سه دلقک بهاری هستند

محمد‌علی رامین٬ معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم گفته که محمود احمدی‌نژاد٬ اسفندیار رحیم‌مشایی و حمید بقایی «سه دلقک بهاری» هستند.

آقای رامین گفته که احمدی‌نژاد با اجرای «نمایش دلقک‌مآبانه و ابلهانه حیثیت خود را بر باد داده است.»

وی افزوده «حسرت و تاسف و بلکه حیرت عمیق خودم را نمی‌توانم کتمان کنم، وقتی همه حمایت‌های دائمی ۱۴ ساله خودم از احمدینژاد، امروز با رفتار غیرعقلایی او، جدا با هر عقل سلیمی قابل سرزنش شده‌اند.»

رامین اضافه کرده «صدها نیروی مخلص و پر تلاش انقلابی و ولایی در دولت‌های نهم و دهم، بخاطر رفتار حماقت‌بار اخیر احمدی‌نژاد بشدت اسیب پذیر شده‌اند.»

وی همچنین نوشته که «تلخ‌تر از این امور، حمایت‌های بی دریغی است که امام خامنه‌ای نسبت به زحمات و خدمات شخص رئیس جمهور وقت  اظهار کردند و اینک با رفتار موهن احمدی‌نژاد مورد وهن مخالفان قرار می‌گیرند و هر نوع دفاع را ناممکن ساخته است.»

رامین اضافه کرده «اما بدترین صدمات این جلوه گری‌های نابخردانه اخیر، ضربه به حیثیت نظام مقدس و جایگاه رفیع ریاست جمهوری اسلامی است که فردی لجوج و بی‌ظرفیت، این حیثیت ملی را کودکانه به بازی می‌گیرد و خودش را مضحکه خاص و عام می کند.»
 
 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ :
ای مردک نادان به خود بیا!

آخ مردک نادان! احمدی نژاد زمانی که یک فسیل گمنام و بی هویت و بیسواد مثل تو رو از توی سوراخ درآورد، خوب بود ولی حالا که به خاطر گنده کاریها و و کثافت کاریهایت رهایت کرده و حاضر نیست روی گنده کاریهایت ماله کشی بکند، شده آدم بد! لعنت بر آدمایی که نمک می خورند و نمکدون می شکنند. من مخالف احمدی نژاد هستم ولی خداییش صد شرف دارد بر یک دغلباز مثل تو.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ :
کاری به این سه تا ندارم، ولی

کاری به این سه تا ندارم، ولی جریان احمدی نژاد صد شرف دارد به آدمهای دو رویی مانند همین رامین که معلوم نیست کیست و چه می خواهد. زندگی محمدعلی رامین بر پایه دورویی، نفاق و چاپلوسی بنا شده است و احمدی نژاد و اطرافیانش خیلی بهتر از رامین هستند.

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ :
اون ممه را لولو برد

مردک دزد نابکار ! تا زمانی که با پشتیبانی مموتی نئاندرتال از جایگاه ناحق خود سوء استفاده میکردی و پسر تیتیش مامانی توی نامرد ازجیب بیماران خاص ازقبیل سرطانی . ام اس . و انواع بیماران بد بخت دیگر میلیاردها دزدی کرد و چاپید مموتی خوب بود و آدم عاقلی بود حالا که کاکل زری تو یک هنرپیشه دست چندم ( مهناز افشار ) را همسر خود کرد و مخارجش ! بالا رفت و مموتی نمیتونست کمک کنه تازه متوجه شدی که نئاندرتال مشکل روحی روانی داره حرام زاده ای که یک شبه قیمت دلار را سه برابر کرد و آب ازآب تکان نخورد و هزاران دزدی و چپاول ودکل دزدی در پرونده منحوس این جن گیر ثبت شده به فغان آمدی ؟. نا مرد حالا آب بریزاونجایی که داره میسوزه ! بزار بازم بسوزه بسوزه .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)