رستم قاسمی٬ وزیر سابق نفت:

مشکلات اقتصادی نقطه ضعف انتخاباتی روحانی است

رستم قاسمی٬ وزیر سابق نفت گفته مطرح کردن موضوعات فرهنگی توسط دولت برای فرار از پاسخگویی به مسائل اقتصادی است.

آقای قاسمی افزوده که «امروز مردم از سخنرانی و شعار خسته شده‌اند و دستگاه اجرایی کشور موظف است مشکل نان و آب مردم را حل کند.»

وی گفته «بعد از جنگ دولت‌ بر مبنای گفتمان سازندگی مطرح شد که در آن ریل‌گذاری اقتصاد کشور نادرست صورت گرفت.»

قاسمی اضافه کرد «مردم از شعارهایی چون ۱۰۰ روزه {مشکلات} حل می‌شود خسته شده‌اند و پاسخی کارشناسی و علمی برای مشکلات اقتصادی می‌خواهند.»

وی اضافه کرده «امروز مردم در شرایط ناگواری هستند و کارخانه‌دار و کارگر و همه از اوضاع اقتصادی گله‌مند هستند و امروز مشکلات اقتصادی نقطه ضعف رقیب انتخاباتی ما است.»

وی همچنین افزوده حسن روحانی به دنبال مطرح کردن مشکلات اجتماعی و فرهنگی است تا بتواند از پاسخ دادن به مشکلات اقتصادی شانه خالی کند.

به گفته وی «دولت برای کنترل تورم هیچ کاری انجام نداده است و مانند این است که ماشین خود را در پارکینگ بخوابانیم و مدعی شویم مصرف بنزین را کنترل کرده‌ایم.»

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ :
رستم قاسمی در دهه 60 در جزیره

رستم قاسمی در دهه 60 در جزیره خارگ تعویض روغنی داشت. بعدها شد راننده سپاه. بعد شد مسئول آشپزخانه سپاه. حالا هم اینجا نشسته و به ریش ملت می خندد! یک روز هم درست و درمان جبهه نرفت!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ :
این آقا یا خود را بخواب زده و

این آقا یا خود را بخواب زده و یا تجاهل میکند که اساس همه این گرفتاری هارا که در زمان ریس جمهور" دیدگاه نزدیک " و هم پالکی خود پایه ریزی شد، نمی ببند. در قاموس این دسته از انصار بی خرد بی انصافی و بی وجدانی حد ندارد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)