حسن ممدوحی٬ عضو جامعه مدرسین:

دولت ۱۰برابر پول یارانه را از جیب مردم در می‌آورد

حسن ممدوحی٬ عضو جامعه مدرسین گفته که «دولت در ماه ۴۵ هزار تومان به مردم می‌دهد در حالی که ۱۰ برابر این پول را به شیوه‌های مختلف از جیب آنان در می‌آورد.»

آقای ممدوحی افزوده سیاست پرداخت یارانه نقدی به مردم٬ امری مطلوب نبود و «سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۵ محقق نشد.»

وی اضافه کرده در سال ۹۵ «روز به روز کارخانه‌ها و کارگاه‌های داخلی ما تعطیل و جوانان بیکار شدند.»

به گفته ممدوحی «هیچ کدام از سیاست‌های اساسی اقتصاد مقاومتی عملی نشد و دولت هم به تحقق آن کمک نکرد چرا که تشریفات داخلی و خارجی حول دولت بسیار زیاد است.»

وی اضافه کرده «تشکیلات و تجهیزات ادارات دولتی و مهمانی‌ها و سفره‌های آنان، تجمل‌گرایی را ترویج می‌دهد و کاملا برخلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.»

عضو جامعه مدرسین با انتقاد از دریافت مالیات و سودهای کلان بانکی از مردم هم گفته «وقتی دولت، سود و مالیات اضافه از فروشندگان بازار دریافت می‌کند، آنان هم این موارد را لحاظ کرده و قیمت اجناس را بالا می‌کشند.»
 

کاربر مهمان وحید در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ :
همه این حرفها برای این است که

همه این حرفها برای این است که باز یکی دیگر مثل احمدی نژاد سرکار بیاید تا با گشاده دستی اختلاس و بخور بخور کنند. ظاهراً در این دولت دست شان برای اختلاس یک مقدار کوتاهتر شده است و گرنه کی این آقایان بفکر مردم هستند که الان باشند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ :
ناچار است ، چون 800 میلیارد

ناچار است ، چون 800 میلیارد دلار درامد نفت را مقام عظمای ولایت و رئیس جمهور هم نظر با ایشان به باد دادند و 110 میلیارد دلار آن هم گم شد . تازه هزینه رهبری جهان اسلام مقام عظمای ولایت هم زیاد است و باید تامین شود ، تمام هزینه های حزب الله لبنان و کمک به سوریه و فلسطین و شهریه مدارس علمیه رهبری در 6 کشور جهان !

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ :
تیشه به ریشه خود می زنند!

هدف شان کوبیدن دولتی است که مورد علاقه شان نیست، اما در عمل اعتراف می کنند که نظام اسلامی فاسد است! در هیچ جای جهان افراد نزدیک و دخیل در حکومت به این صراحت معترف به فساد خوشان نیستند. به نظرم این خواست خداست که با دست خودشان آنها را رسوا می کند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)