امامان جمعه لرستان و کرمان:

تفکرات فمینیستی کنار گذاشته شود٬ وضعیت حجاب زن‌ها در خیابان‌ها تاسف‌آور است

احمد میرعمادی٬ امام جمعه لرستان از وضعیت حجاب زنان در بازار و خیابان‌ها اظهار تاسف کرد و امام جمعه موقت کرمان هم خواستار کنار گذاشتن تفکرات غربی و فمینیستی شد.

احمد میرعمادی٬ امام جمعه لرستان گفت که ‌«حجاب زنان در بازار و خیابان‌ها مایه تأسف بوده ‌که تحت تأثیر تهاجم فرهنگی استکبار جهانی است.»

وی مدعی شد که «امروز در دنیای غرب نگاه به زن، نگاه کاسب‌گرانه است٬ یعنی زن را فقط در بعد شهوانی و ابزاری برای منافع اقتصادی می‌دانند.»

امام جمعه لرستان اضافه کرد که «امروز زنان در غرب آسایش، آرامش و خانواده ندارند چراکه هویت زنانه‌شان در غرب گرفته شد، هویت زن در این است که او به‌عنوان گوهر باارزش در جامعه نقش‌آفرینی کند.»

به گفته وی٬ «استکبار جهانی با تهاجم فرهنگی به دنبال این است که نقش زنان را در جامعه با از بین بردن هویت بردارد و بر آن جامعه تسلط پیدا کند بنابراین بی‌بندوباری و بدحجابی را ترویج و به‌عنوان الگو معرفی می‌کنند که این بردگی است.»

همزمان مهدی عرب‌پور٬ امام جمعه موقت کرمان گفت که «باید تفکرات فمنیستی و غربی را کنار گذاشت و دراستای دیدگاه اسلام نسبت به زن قدم برداشت.»

وی مدعی شد که «غرب تنها شعار آزادی زنان سر می‌دهد و در عمل به زن نگاه ابزاری دارد.‌»

به گفته عرب‌پور٬ «در بسیاری از جوامعی که دم از آزادی زنان می‌زنند برده‌فروشی نوین زنان صورت می‌گیرد. اسلام بر خلاف جوامع غربی رشد و ارتقاء علمی زنان را مورد اهمیت قرار می‌دهد.»

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ :
اگر جای زنهای خارجی بودم می

اگر جای زنهای خارجی بودم می آمدم در لرستان تا وقتی قیافه این امام جمعه را می بینم یاد نکیر و منکر و عزرائیل بیفتم بلکه روحیه ام شاد بشود!

مسعود در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۶ :
http://example.com
عجب!!!!

واقعا چه چیزهای جدیدی از این اساتید شنیده میشود یعنی واقعا اینها در این چند روز اینقدر تغییر تفکر داده اند؟ آدم از این تحول کیف میکند. عجججججججب. انها زنان را ابزار می پندارند. و اما ما در اینجا اوستا کاریم و از این ابزار برای راحتی بعضی کارها از این ابزار استفاده میکنیم.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ :
زنان غرب باید برای داشتن

زنان غرب باید برای داشتن آرامش به ایران اسلامی بویژه قم المقدسه بیایند !!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)