محمدعلی موحدی کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران:

استفاده غلط از فضای مجازی خانواده‌ها را متلاشی کرده است

محمدعلی موحدی کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید «استفاده غلط» از فضای مجازی موجب متلاشی شدن خانواده‌ها شده و باید این فضا را به سمت «مطالبات دینی و اخلاقی» سوق داد.

وی گفته «استفاده غلط از فضای مجازی باعث شده اعضای خانواده از یکدیگر جدا شوند، خانواده‌ها متلاشی شوند و آمار طلاق رو به افزایش رود. فرهنگ دینی آسیب می‌بیند.»

موحدی کرمانی افزوده «باید فضای مجازی را پر از معارف دینی و بصیرت سیاسی کرد که در این زمینه وظیفه نخبگان سنگین است. هشدارهای لازم داده شود تا از استفاده غلط که بنیان‌های اخلاقی کشور را از بین می‌برد پرهیز شود.»

امام جمعه موقت تهران از «نخبگان» خواست «سفارشات لازم» را در این زمینه به «مردم و خاصه جوانان» بکنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز تهران درباره برجام گفت که «همین یک دفعه بس است و دیگر نباید تجربه کنیم.»

موحدی‌ کرمانی همچنین از مسئولان کشور خواست «برای این بیکاری خانمان‌سوز فکری کنند. اثر سمینارها و جلسات برای رفع مشکلات مردم چیست؟ نکند تنها حرف باشد و عملکردی نباشد.»
 

 

 

مسعود در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
زیر زبانی

یک زیر زبانی به این نو .... بدهید . چه دهان باز کرده و چهچه میزند این بلبل . ننه جان تو میدانی چند درصد مردم در خانه و منزل از فضای مجازی استفاده میکنند؟ تو میدانی این فضای مجازی از چه تاریخی وارد زندگی روزمره مردم شده است؟ ان امارهای وحشتناکی که از دو دهه گذشته در مورد طلاق و جدایی بین زوجین اتفاق میافتاد و منتشر میشد هنوز از فضای مجازی خبری نبود. در آن زمان علت طلاق ها چه بود.؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ :
تو و رهبر اراذل و اوباشت هم

تو و رهبر اراذل و اوباشت هم کشور رو نابود کردین و به امید ان روزی هستیم و خواهد هم رسید که سیستم جفنگ مذهبی و آخوندی در ایران هم متلاشی و از بین برود ورهبران اراذل و اوباش آن هم به تاریخ بپیوندند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ :
مردم از دست اسلام شما به فضای

مردم از دست اسلام شما به فضای مجازی پناه برده اند و تو میخواهی فضای مجازی را به مطالبات دینی سوق بدهی ، مطالباتی از قبیل سنگ سار و تازیانه و پرت کردن از بلندی ؟!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)