انتقاد علم‌الهدی از محقق نشدن فیلترینگ هوشمند

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد از دولت حسن روحانی برای عملی نکردن وعده فیلترینگ هوشمند انتقاد کرد و افزود که «فساد» موجود در فضای مجازی٬ مستاصل‌کننده است.

وی گفت که «توسعه فساد در فضای مجازی به حدی است که وقتی می‌خواهیم مشکل فرهنگی در بخش‌های دیگر کشور را حل کنیم، مستأصل می‌شویم.»

علم‌الهدی افزود «نمی‌شود فضای مجازی را در جامعه رها کنیم، چرا که در کشورهایی که با فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مخالفت شد امروز به فسادی رسیده‌اند که همه چیز را می‌سوزاند.»

امام جمعه مشهد با اشاره به وعده راه‌اندازی فیلترینگ هوشمند، اضافه کرد «بیش از یکسال است وعده فیلترینگ هوشمند داده شده، اما به دنبال آن نرفته‌اند.»

به گفته وی٬ «باید با همت و تلاش استعدادهای درخشانی که در حوزه فناوری اطلاعات در کشور وجود دارد با مشکلاتی که در فضای مجازی وجود دارد، بجنگیم.»
 

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ :
حاج آقا علم الهدی - سلام

حاج آقا علم الهدی - سلام علیکم ورحمت الله و برکاته - ان الله مع الصابرین حاج آقا صبر از شاخص های مومن است، صبر بر مصائب کنید- اما بعد - آقا این انترنت وضع بسیار بدی دارد به خصوص همان طور که در خطبه های پارسال گفتین سیفون از همه بدتره چون مدتی خراب بود دستش تو ایران کار نمی کرد ولی دوباره راه افتاده و داره کار میکنه اجالتن چون فرهنگ اسلامی آفتابه داره ور میوفته شما در مورد اون یک خطبه صحبت کنید ایشالا بعدش این سیفون و میکنیم، هرچی موند اون وسط دور همی تحمل می کنیم دیگه فرهنگ غربی از همه امور بره بیرون- ایشالا خداوند شما را از اسلام نگیره و این سیفون را از ما بگیره - مرگ بر انجلس، داوید یوس فا، الله اکبرو درود بر بشار اسد قهرمان

مسعود در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
می جنگیم

البته اول با بی ناموسی و تن فروشی زنان مستاصل و درمانده از نان شب می جنگیم. یعنی با کسانی که مسبب این فحشای بی در وپیکر جا افتاده در شهر مشهد. انجائیکه با گذاشتن کنسرت یک خواننده لشکر سلم و تور راه می افتد اما با فاحشه خانه های دایر شده برای برادران مسلمان مسافر از کشورهای همسایه کاری صورت نمی گیرد. تا جائیکه خود مردم دست بکار شدند و با عوامل و افرادی که در پی عیش وعشرت های آنچنانی در خانه های تیمی هستند به مقابله بر خواستند . جریان سوزاندن آلت تناسلی مردان توسط زنان در خانه های امن نشان از مقابله مردم با این معضل اجتماعی است.اقای علم الهدا جریان حاج اقا حسینی معلم اخلاق که یادت هست؟ نکند یکدفعه هوا برت دارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ :
آخه بابانوئل تو که فرق HTTP

آخه بابانوئل تو که فرق HTTP با HTTPS رو نمی‌فهمی بهتره بری سراغ همون عربی خوندنت. گاگولا میمیرن تو مملکت یه دو روز خفه بشن ملت زندگیشونو بکنن

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)