انتقاد خامنه‌ای از عملکرد دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی

علی خامنه‌ای از عملکرد دولت حسن روحانی در زمینه «اقتصاد مقاومتی» انتقاد کرد و گفت که «اگر همه کارهای ضروری در موضوع اقتصاد مقاومتی انجام شده بود، امروز تفاوت محسوسی را در اوضاع اقتصادی کشور و زندگی مردم شاهد بودیم.»

وی  در جلسه‌ای با اعضای مجلس خبرگان افزود «تاکنون میزان کمی از توافقات خارجی محقق شده است، بنابراین نباید به امید و انتظار سرمایه‌گذاری آنها نشست٬ بلکه باید آن کاری را که خودمان می‌توانیم، در داخل انجام دهیم.»

رهبر جمهوری اسلامی اضافه کرده که «به رئیس جمهور محترم هم گفته‌ام که بیان شاخص‌های کلان اقتصادی خوب است٬ البته اگر آمارها قابل خدشه نباشد، اما به هر حال اینها در زندگی و معیشت مردم در کوتاه مدت و میان مدت اثر نمی‌گذارد.»

دو روز پیش از این نیز احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری از روحانی خواست در صورت اجرایی نشدن اقتصاد مقاومتی از مردم عذرخواهی کند.

روحانی نیز روز گذشته در پاسخ به وی گفته که «ما پیروز اقتصاد مقاومتی هستیم٬ چون یک ملت بزرگ و یک دولت کارآمد و یک رهبری فرهیخته و آگاه وجود دارد؛ ما در اقتصاد مقاومتی شکست می‌خوریم؟ از این سوال بدتر نمی‌شود.»

 

 

 

 

 

کاربر مهمان وحید در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ :
آدم وقتی قیافه این آدم را

آدم وقتی قیافه این آدم را نگاه می کند باید کفاره بدهد. چنین شخصی مثلا رهبر یک کشور که هیچ خودش را رهبر مسلمین هم جهان می داند. وای به حال چنین اسلامی که این چنین شخصی آن را نمایندگی کند. قیافه عبوس و خشن و کینه ای حکایت از درون نا آرام و متلاطمی را نشان می دهد.

کاربر مهمان شکور در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ :
حرفهای این بابا آدم را به یاد

حرفهای این بابا آدم را به یاد آن ضرب المثل ترکی می اندازد که با عرض معذرت میگه یارو می گوزه و بعد معترض زمین هم می شود. کل اختیارات اقتصادی، سیاسی، نظامی و اجتماعی و فرهنگی مملکت را در قبضه خودش گرفته ولی وقتی به نتیجه بی کفایتی هایش نگاه می کند تازه دیگران را مقصر می داند. آخر آدم عوضی و پست فطرت تمام سیاستهای کلی نظام را خودت تعیین می کنی چون به نتیجه مورد انتظارت نمی رسی چرا طلبکار دیگران می شوی؟!!. اینکه می گویند پرو تر از آخوند باز خودش است واقعا در عمل می بینیم.

مسعود در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
کلاس آموزشی

من به مسئولین ذیربط پیشنهاد میکنم برای اموزش اقتصاد مقاومتی با استفاده از محمود احمدی نژاد یک کلاس آموزشی ایجاد شود و او ( رئیس جمهور ) در یک دوره کوتاه مدت مثلا هشت ساله دوره این کار ببیند. شاید فرجی حاصل شد.انشالله.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)