فرمانده سپاه خراسان جنوبی:

۴۰ کشور در دنیا ایران را الگوی خود قرار داده‌اند

علی قاسمی٬ فرمانده سپاه خراسان جنوبی گفته «پیام استقامت ملت ما برای جهان و جهان اسلام الگو است و بیش از ۴۰ کشور در دنیا ایران را الگوی خود قرار داده‌اند.»

قاسمی افزوده «بانوان بزرگوار انقلاب را تغییر دادند و از آنچه طاغوت برای آنها برنامه‌ریزی کرده بود که تبدیل به زنان غربی شوند توانستند به بانوان انقلابی شوند.»

وی با بیان اینکه در «جنگ نرم» توجه دشمن به زنان است، اضافه کرده «در جنگ اقتصادی در بخش‌های مختلف تولید و استفاده از کالاهای داخلی بانوان تاثیر بسزایی دارند.»

این فرمانده سپاه همچنین گفته «هنوز کسی سراغ ندارد انقلابی را که مانند انقلاب اسلامی ایران بر مدار اصلی خودش ایستادگی کرده باشد.»
 

 

مسعود در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
آفرین پسر

این یکی را تا الان ندیده بودیم. چشممان به جمال منحوس او روشن شد. این بچه شاگرد زرنگ کلاس است. از نوع نشستن و لباس پوشیدنش معلومه. منتها یادش رفته اسم چهل کشور را بگوید. لابد از توگو شروع میشود به یوگو تمام میشود . سرجمع سی و دو فارسی را به (وگو) وصل کنید اسامی کشورها جور میشود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ :
الگو

آخه چرا اینا قیافه هاشون همشون شبیه میمونه والا میمون از اینا بهتره زشت کثیف بو گند میدن طرز نشستنش لباسش درجه چقدر بی ارزش شده
اسم ببر از اونا که از تو الگو گرفتن

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)