احمد جنتی: روحانی اگر به اقتصاد مقاومتی عمل نکرده عذرخواهی کند

احمد جنتی٬ رئیس مجلس خبرگان رهبری با حمله به محمد خاتمی و اصلاح‌طلبان٬ از حسن روحانی خواسته در صورتی که به طرح «اقتصاد مقاومتی» عمل نکرده٬ از مردم عذرخواهی کند.

آقای جنتی گفته که «انقلابی بودن یعنی طرح دوستی با دشمن نریختن؛ راه اسلام، راه مبارزه با دشمن است» و «دشمنی با آمریکا را نباید ساده گرفت و نباید اجازه دهیم طرح دوستی با آمریکا بریزند.»

وی افزوده «مردم فتنه‌گران را سر جای خود نشاندند، اما فتنه‌گران که در مسئولیت‌های مختلف هستند، چطور با حزب‌اللهی‌ها برخورد می‌کنند؟»

 جنتی با اعلام اینکه «باید فتنه‌گران را شناخت و عامل نفوذ تلقی کرد» هم گفته «آنها مسئله آشتی ملی را مطرح می‌کنند و الآن دنبال کرسی مدیریتی هستند و حالا جایگاه می‌خواهند.»

به گفته وی «مردم از دست آنها (فتنه‌گران) ناراضی هستند و فتنه‌ای که آنها ایجاد کردند، فراموش نمی‌شود، لذا وظیفه علما و وظیفه خبرگان سنگین‌تر است.»

دبیر شورای نگهبان اضافه کرده «در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.»

وی همچنین در کنایه‌ای به حسن روحانی هم گفته «به گفتار و آمال نمی‌شود تکیه کرد آقایان بگویند روی زمین چه‌کارهایی کردند تا مردم خوشحال شوند، اگر به اقتصاد مقاومتی آن‌گونه که باید و شاید عمل نشده از مردم عذرخواهی کنند و بگویند دلیلش چه بوده است.»

 

مسعود در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
دلیل اول

دلیل اول اینکه نشد اقتصاد مقاومتی اجرا شود عدم دسترسی به نخ و سوزن بوده و مسئولین نتوانستند دهانه جیب ها را با نخ و سوزن کوک زده و سر آنرا ببندند. بنابراین از قاطبه ملت شریف ایران بدلیل این نارسایی و ناتوانی در کوک زدن دهانه جیب که اولین قدم در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی است پوزش خواسته و در آینده تلاش خواهند کرد در اولین فرصت دهانه جیب ها را بدوزند تا مقاومت اصولی برای جلوگیری از فرار اسکناس ها از جیب ها را تداوم بخشند. "من الله التوفیق و علیه التکلان". از طرف هیئت اقتصاد مقاومتی. امضاء.

خُسن آقا در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
اقتصاد مال خَرَ!

اول از همه به گفته عمام پیشین آن ملعون علیه که حالا در جهنم علیا است "اقتصاد مال خَرَ"
دوم اینکه یک شیر پاک نخورده ای از این آخوندها برای ملت توضیح بدهند که این اقتصاد مقاربتی چه نوع اقتصادی است تا بلکه ملت بدبخت بداند باید چه خاکی به سرش بکند!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)