علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه «عمار» :

مرگ بر ضد ولایت فقیه یعنی مرگ بر احمق‌ها

علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه «عمار» گفته که «شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه یعنی مرگ بر «احمق‌ها» و «دشمنان می‌خواهند انقلابی‌ها را مخالف عقل و منفعت‌طلبی معرفی کنند.»

آقای پناهیان افزوده «شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه که در نماز جمعه‌ها مطرح می‌شود برخاسته از عمق فهم و عقلانیت نیروهای انقلابی و مسلمان است.»

به گفته وی «در واقع انقلابی‌ها با این شعار می‌گویند مرگ بر احمق‌ها، چون به این نتیجه رسیده‌اند که افرادی که با ولایت فقیه مخالفت می‌کنند و عناد دارند واقعاً احمق هستند.

این روحانی در بخش دیگری از سخنان خود گفته که «امروز فاجعه‌ای در معرفی دین و انقلاب رخ داده و این موضوع سبب شده تا خیلی‌ها از این موقعیت سوءاستفاده کنند.»

به گفته وی «امروز در جامعه نیروهای ارزشی و انقلابی را آرمانگرا جلوه داده‌اند، امروز جز آرمان مهدویت چیز دیگری و بهتری یافت نمی‌شود.»

پناهیان اضافه کرده «دشمنان سعی می‌کنند تا دین و انقلاب و آرمان‌های آن را غیرواقع بینانه معرفی کنند، آن‌ها می‌گویند که انقلابی‌های ایران به دنبال منافع خود نیستند.»
 

 

 

مسعود در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
یک فاشیست تمام عیار.

این آدم تمام قد یک فاشیست مطلق است. این ضد بشر هنوز یه این درک نرسیده یک ادم کند ذهن یا بقول ایشان احمق حق حیات ندارد. بنابراین جز فاشیست چه نامی روی این آدم!!! میشود گذاشت؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ :
این بنده خدا زمانیکه انقلاب

این بنده خدا زمانیکه انقلاب شده فقط ۱۱ سال داشته ولی موفق شده دوره کامل مزدوری و چاپلوسی را با نمره بالا طی کند. بعید می دانم حتی معنی جملاتی که خود گفته را بداند. افرادی مانند ایشان مانند قارچ های سمی هستند که در تاریکی و در غیاب نور آگاهی عمومی رشد میکنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ :
البته این اوباش به حماقت خودش

البته این اوباش به حماقت خودش و یارانش پی برده داره فرا فکنی می کنه
من همین جا اعلام می کنم
1- مرگ بر ولایت فقیه
2- مرگ بر اوباشکده رهبری (بیت رهبری)
3- مرگ بر نظام اسلامی

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)