مصباحی‌مقدم٬ سخنگوی جامعه روحانیت مبارز:

در دوره اصلاحات به اسم آزادی ولنگاری کردند

غلامرضا مصباحی‌مقدم٬ سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفته در دوره اصلاحات٬ «شاهد ولنگاری به اسم آزادی بودیم» و کسی با «فتنه‌گران سال ۸۸ آشتی نمی‌کند.»

آقای مصباحی‌مقدم این اظهارات را در جریان مناظره با محمدرضا خاتمی بیان کرده است.

وی اصلاح‌طلبان را متهم به «مقاومت مقابل قانون» در سال ۸۸ کرده و خطاب به آقای خاتمی گفته «شما در سال ۸۸ در برابر قانون خضوع نکردید و جریان شما در برابر قانون مقاومت کردند. تفسیر بنده از فتنه همین است که فتنه ۸۸ در نتیجه مقاومت در برابر قانون بوجود آمد.»

این نماینده سابق مجلس با تکرار سخنان علی خامنه‌ای در واکنش به طرح آشتی ملی محمد خاتمی نیز افزوده «در بین مردم قهری وجود ندارد که بخواهد آشتی صورت بگیرد اما ملت ایران با فتنه گران سال ۸۸ قهر بوده و آشتی هم نمی‌کنند.»

وی در واکنش به سخنان محمدرضا خاتمی مبنی بر رفع حصر رهبران جنبش سبز و محاکمه آنها نیز اضافه کرده «همان‌طور که رهبر انقلاب  فرمودند نتیجه این محاکمه مورد نظر مطلوب شما نخواهد بود و درصورت محاکمه، می‌تواند بحران و بل‌بشوهای دیگری رخ بدهد.»

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ :
وقاحت هم حدی دارد که این شیخک

وقاحت هم حدی دارد که این شیخک بیشعور ندارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ :
نفس های آخرشان است.

نفس های آخرشان رسیده. امیدواریم به زودی به جان هم بیفتند و همدیگر را لت و پار کنند بلکه ملت نفس راحتی بکشد. الان همه شرایط برای فروپاشی از درون فراهم است و همینطور هم خواه شد. جمهوری اسلامی خودش خودش را نابود می کند و هیچ دشمنی خطرناک تر از خودش ندارد. می گویند گرگ که هار شد خودش را توی چاه می اندازد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ :
این مصباح مقدم در مناظره با

این مصباح مقدم در مناظره با تاجزاده در پاسخ صحبت های تاجزاده در مورد اینکه حضرت علی با خوارج تا زمانی که دست به اسلحه نبردند مقابله نکرد و حتی حقوق آنان از بیت المال را هم قطع نکرد ، افاضه میکند که حضرت علی عاقبت خوارج را به غیر از 10 نفر کشت . اولا کسانی در جنگ با علی شرکت نکردند به راه خود رفتند و علی متعرض آنان نشد ، آن چهارهزار نفری هم که کشته شدند در میدان جنگ با لشگریان علی کشته شدند و نه در کهریزک و سیاهچالهای اوین !!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ :
منظور ایشان از ملت ایران لابد

منظور ایشان از ملت ایران لابد همان مردمی است که با دعوت خاتمی در انتخابات مجلس با نتیجه 0-30 در تهران جناح متبوع ایشان را شکست دادند و مصباح و محمد یزدی را از خبرگان بیرون کردند و جنتی را هم محتاج استفاده از رانت رهبری ، ظاهرا چیزی که نهایتی ندارد وقاحت است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)