حسین نوری همدانی در پاسخ به حسن روحانی:

مردم با شکم گرسنه و دیدن جوان بیکار چگونه شاد باشند

حسین نوری همدانی از مراجع تقلید قم گفته که «بعضی از مسئولان می‌گویند مردم بايد شاد باشند٬ با شکم گرسنه و دیدن جوان بیکار چگونه می‌شود شاد بود؟»

آقای نوری همدانی این مطلب را در واکنش به اظهارات حسن روحانی در انتقاد از عملکرد صدا و سیما در اعلام افزایش قیمت برخی کالاها و خدمات عمومی بیان کرده است.

روحانی با انتقاد از رویکرد صدا و سیما در برخورد با دولت گفته که «بگذارید مردم در ایام عید شاد باشند.»

نوری همدانی گفته گفته «مسئولان بدانند باید معیشت مردم حل شود، نامه‌های فراوانی از گله مندی معیشت، بی‌کاری و وضع بانک‌ها داریم.»

وی اضافه کرده «وقتی رهبری نظام می‌گوید گاهی وضعیت مردم را میبینم شرمنده می‌شوم چطور بعضی‌ها احساس شرمندگی نمی‌کنند.»

 

 

ايراني در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ :
إز كلفتي مي تركه شك نكن

حسين اقا هر چي كاره در قبضه تو امثال تو مثل سپاه و .... هر چقدر قاچاقه توسط شما رسما إز مرز وارد مي كنين توليد رو نابود كردين وبگير برو جلو .... بنابراين اينقدر مردم احمق فرض نكن بترس إز اخرتون

کاربر مهمان شکور در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ :
به قیافه این فسیل نگاه نکنید

به قیافه این فسیل نگاه نکنید به تجدید فراش او با زن جدیدش یعنی یک دختر بیست و چند ساله نگاه کنید. اینها خودشان با چپاول بیت المال و عیش و نوش خود ملت را به تمسخر هم گرفته اند و ادای حمایت از گرسنگان دارند. مملکت را به فقر و فلاکت انداخته اند جانماز هم آب می کشند. بدنبال این هستند که دیوانه دیگری مثل احمدی نزاد را روی کار بیاورند تا بخور بخورشان مجددا رونق بگیرد.

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ :
با پوزش ازاینکه این کامنت را

با پوزش ازاینکه این کامنت را در این مکان میگذارم
با درود خدمت دست اند کاران سایت وزین دیگربان : در ایران ضرب المثلی هست که انسان عاقل دو بار ازیک سوراخ گزیده نمیشود ! این جانب در این برهه نظری دارم که استدعا میکنم به هر روش ممکن روی آن ما نور بدهید و تبلیغ کنید تا شاید ! شاید به راه کار درستی برسیم و آن نیست جز ولایت فقیه بعدی ! در زمانی که خمینی زنده بود هیچ کس تصورش را هم نمیکرد که خامنه ای به این مقام برسد و بیش ازبیست و هشت سال یکه تاز میدان شود و هرچه خود و یا اطرافیانش مورد نظرشان بود به ایران تحمیل کنند به هر حال عمر بشر محدود است و وی هر آن امکان دارد که به هر دلیلی فوت کند . باز هم باید جمع محدودی برای ایران تصمیم بگیرند و هرکس را که مایل بودند بر سر ایرانیان آوار کنند !؟! بازهم استدعا میکنم که یک سرفصل در سایت تان بگذارید و نظر سنجی نمایید که امید دارم ازنظرات گوناگون هم میهنان گرامی به نتایج درخشانی برسیم .
با سپاس .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ :
این فسیل گمان میکند حیف و میل

این فسیل گمان میکند حیف و میل 800 میلیارد دلار در امد نفت در دولت هم نظر با مقام عظمای ولایت و گم شدن 110 میلیارد دلار آن را به همین زودی مردم فراموش کرده اند ؟!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)