جواد کریمی قدوسی:

رهبری پیشنهاد جهانگیری مبنی بر به حضور پذیرفتن محمد خاتمی را رد کرده است

جواد کریمی قدوسی٬ نماینده مجلس گفته علی خامنه‌ای در دیدار با اسحاق جهانگیری گفته که محمد خاتمی را «فتنه‌گر» می‌داند و اکبر هاشمی رفسنجانی را سال‌هاست که دیگر «هم‌رزم» خود نمی‌دانسته است.

آقای کریمی قدوسی افزوده که جهانگیری٬ معاون اول حسن روحانی در دیداری که با رهبر جمهوری اسلامی داشته از وی خواسته که محمد خاتمی را به حضور بپذیرد.

آن‌طور که این نماینده مجلس گفته رهبر جمهوری اسلامی هم در این جلسه با رد طرح «آشتی ملی» خاتمی٬ گفته که حاضر نیست رئیس جمهوری پیشین ایران را به حضور بپذیرد.

کریمی قدوسی همچنین افزوده که در این دیدار٬ خامنه‌ای گفته که هاشمی رفسنجانی هرگز واسطه بین وی با اصلاح‌طلبان نبوده است.

او اضافه کرده که رهبر جمهوری اسلامی سال‌ها بود که اکبر هاشمی رفسنجانی را «هم‌رزم» خود نمی‌دانست و تنها با وی به عنوان «همکار» نگاه می‌کرد.

کریمی قدوسی در بخش دیگری از سخنان خود گفته که علی خامنه‌ای تاکنون سه بار مانع سفر محمد‌جواد ظریف به عربستان برای دیدار با مقام‌های این کشور شده است.

این نماینده مجلس همچنین اتهام‌های فراوان دیگری متوجه دولت حسن روحانی و خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی کرده است.

 

 

 

 

آرش در تاریخ ۶ فروردین ۱۳۹۶ :
این بچه ی 6 ساله لجباز و قهرو

این بچه ی 6 ساله لجباز و قهرو رهبر یک کشور 80 میلیونی است؟ خاک بر سر ما که این مردک را به رهبری می پذیریم.

مسعود در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
اگر راست باشد

اولا اگر اینها که تو گفته ای راست باشد جای تاسف دارد. و خود ریشه نفاق ودو دستگی است. در ضمن اگر رهبر نخواهد خاتمی را ببیند خاتمی چه میشود از گرسنگی و تشنگی سر به بالین میگذارد و می میرد؟ یا از غصه دق میکند چون لیلی دست رد بر سینه مجنون زده است. هنر کرده سه بار مانع سفر ظریف به عربستان شده بنابراین اعتراف می کنی تمام ریشه فتنه و دشمنی بین ایران و عربستان خود رهبر است. آی کیف کردی مثلا رهبر گفته خاتمی فتنه است. بشر بی دست وپا تو چقدر بد بخت و زبونی و چه چیزهای ترا ارضا میکند وباعث شعف و ذوق زدگی تو میشود. به والله من اگر جای تو بودم برای این مشغله فکری روزی صد بار میمردم. البته تو اگر همان یکبار هم بمیری کفایت میکند.

ایرانی گم نام در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۵ :
افشا گر

من ازصمیم قلب از این جانی بلفطره که در این برهه احساس تکلیف کرد وگفتار خامنه ای در بیت العنکبوت خود را افشا نمود تشکر میکنم حرف این نماینده دیگر حجت را برهمه تمام کرد که با آخوندی طرف هستیم که دیگر مقام کبریایی را هم برای خود کم میداند و اطرافیانش آنقدر مجیز وی را گفته اند که خود را صاحب و مالک مردم میداند و حتما توقع دارد که خداوند (اگر به او ایمان داشته باشد ) هم باید از وی نظر بخواهد شخصی که آنقدر بی وجدان شده که ( با لا رفتن پیراهن ) و به قول خودش لخت کردن یک بسجی مزدور را بیراهن عثمان کند و جنایات بیشمار مزدورانش ازقبیل شلیک مستقیم تیر ویا زیرگرفتن با لندکروز را در سال 88به هیچ انگارد و اصلا ککش هم نگزد دیگر نام انسان بر وی نمیشود اطلاق کرد یک هیولا شده که از هرکس استفاده کرده و مانند دستمال آن را تا کرده ودر جیب میگذارد و یا به دور می افکند ! آیا چنین نیست ؟ من رجاء واثق دارم که بزودی با مرگ ! شر این ضد انسان ازگرده همه برداشته شود و آن زمان خواهید دید که چه افشا گری های موحشی در باره وی خواهد شد ! ولی افسوس که دیگر زنده نیست که لا اقل یک بار عرق شرم را بر پیشانیش ببینیم . آیا آینده گان که به تاریخ زمان ما بنگرند از اینهمه بی غیرتی ما تعحب نخواهند کرد که یک آخوند اینگونه یک مملکت را آلت دست خود کند و هر بلایی که خواست به سرما آورد و ما دم نزدیم !!؟!!

کاربر مهمان در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۵ :
ملاقات با امثال سعید طوسی

ملاقات با امثال سعید طوسی فرصتی برای دیدار امثال خاتمی باقی نمیگذارد !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)