صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه:

تدبیر درست٬ اقتصاد مقاومتی است

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه٬ راه حل مبارزه با تحریم‌ها و «تدبیر درست» را «اقتصاد مقاومتی» دانست و افزود وزارت خارجه باید در زمان مقتضی٬ پاسخ «قاطع‌تری» به آمریکا بدهد.

وی گفته که «اقتصاد مقاومتی تدبیر درستی است که در کنار توکل و اعتماد به خدا باید از سوی مسئولان و مردم پیگیری شود.»

اظهارات لاریجانی کنایه مستقیمی به دولت حسن روحانی است که دولت «تدبیر و امید» نامیده می شود و از سوی منتقدان به بی اعتنایی به اقتصاد مقاومتی متهم است.

به گفته لاریجانی٬ مسئولان باید در راستای «خنثی‌سازی» تحریم‌ها حرکت کنند و «پاسخ قاطع و محکمی» به تحریم‌ها بدهند.

وی افزوده که «ما در عین حال که از دولت محترم و بویژه وزیر محترم امور خارجه به سبب موضع‌گیری های مناسب در برخی مقاطع نسبت به تهدیدها تشکر می کنیم اما معتقدیم که در زمان مقتضی و مناسب باید قاطع تر و محکم تر پاسخ گفت تا دشمنان بدانند که ملت ما پای آرمان های خود ایستاده و هرگز از آن چه که مربوط به عزت و استقلالش باشد کوتاه نخواهد آمد.»

رئیس قوه قضائیه همچنین خواستار رسیدگی «عاجل» دولت به سیل‌زدگان در استان‌های مختلف کشور شد.

 

 

 

خواجه لواط الملک طوسی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۵ :
شرحی مختصر بر نرمش قهرمانانه و اقتصاد مقاومتی

اقتصاد مقاومتی از جنس ورزش قهرمانانه است.خامنه ای در نوشته اش معتقد است امام حسن که از معاویه شکست خورد،با معاویه صلح کرد،تا بعداً باقدرت بیشتری ظاهر شود.«در حقیقت امام حسن تسلیم شد.فرد شکست خورده ،درمقامی نیست تا صلح کند.لازمه صلح،برابری نسبی قوای طرفین است که قدرت مذاکره داشته باشد، این هم از توجیهات آخوندی است».امام حسن سه خواسته برای واگذاری حکومت و تسلیم لشکریانش داشت.اـ بالای منابر پدرم را لعن نکنید«معاویه نپذیرفت و امام هم کوتاه آمد»۲ـجانشینی برای خودت تعیین نکن ۳ـ درآمد سالانه شهری را«اکنون اسم شهر خاطرم نیست» در سهم من قرار بده و خانواده ام در امنیت باشند.معاویه این شروط را پذیرفت.امام حسین که بعدها امام ماشُد،اعتراض کرد که به پدرت بالای منبر فحاشی می کنند و تو ساکتی؟ این بود نرمش قهرمانانه همراه اقتصاد مقاومتی.این امام معصوم حتا حاضر نشد برای سردارانش که در رکابش می جنگیدند و جانشان را فدایش میکردند،امان نامه بگیرد.ولی معاویه که شخص باهوش و سیاستمداری بود،تمام فرماندهان امام«حسن و حسین» را به خدمت خود پذیرفت.امام حسن هم دوران فراغت را با درآمد هنگفت،و اقتصاد مقاومتی، با زنان زیادی سپری می کرد؛و تمام فامیل و خانواده از درآمد بالای آن شهر«اقتصاد مقاومتی» به خوشی می گذراندند.
ـــ این آقای قاضی القضات،بجای رسیدگی درحوزه کاری خود بیشتر درحوزه دولت خصوصاً سیاست خارجی دخالت می کند.
وی گفته:در زمان مقتضی و مناسب باید قاطع تر و محکم تر پاسخ گفت تا دشمنان بدانند ،،،،،،، کوتاه نخواهیم آمد.»آقا شیخ صلاح دیدند که باید زبان درکام گرفت و شکر زیادی نخورد،چون هواپس است.به این میگویند نرمش قهرمانانه. فعلاً درآمد های ماهانه نزول خواری از جیب مردم را عشق است.این است اقتصاد مقاومتی اسلامی.

مسعود در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
عجب خر بستگاهی است

هر که صبح از خواب بیدار میشه یک مشت خاک توی جیبش میریزه و راه می افته تو کوچه و بازار .به هرکی که رسیده یک مشت میریزه تو چشم طرف مقابل. ننه جان ترا چه به کار دولت و اقتصاد و غیره و ذالک. تو اول غوز پشتت را بردار بعد برس به کوهان دیگران. چه عجب ما یک عکس نیمرخ و نیم تنه از این شتر گاو پلتگ دیدیم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)