حمله رستم قاسمی به روحانی و دولت یازدهم:

ایران به سخنران نیاز ندارد٬ نیازمند کار و تلاش است

رستم قاسمی٬ وزیر سابق نفت از مقام‌های دولت حسن روحانی خواسته بگویند که چه تعداد از آنها عضو هیات مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی هستند.

آقای قاسمی با حمله به دولت یازدهم گفته آنها «در برجام همه چیز، حتی آب آشامیدنی مردم را به تحریم ربط می‌دادند» و «اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می‌کنند.»

وی از مقام‌های دولتی پرسیده «چرا مدیران نجومی را اخراج نمی‌کنید؟ چند نفر از اعضای این کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟»

قاسمی اضافه کرده «امروز کشور نیاز به سخنران ندارد، چون به اندازه کل دنیا سخنران داشته‌ایم ، امروز کشور نیاز به کار و تلاش دارد.»

 

مسعود در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۵ :
http://example.com
این را زائیدی

رستم جان این را که زائیدی فعلا بزرگش کن بعد برس به بقیه اولادها. بابک جان هنوز به سن قانونی نرسیده و مکلف نشده. تکلیف بابک جان که روشن شد. بعد برس به اعضائ دولت.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ :
اگرمنظور ایشان از کار تلاش آن

اگرمنظور ایشان از کار تلاش آن بلایی است که سر منابع حاصل از نفت در زمان ایشان آمد و بابک زنجانی ها را درست کرد و هنوز نقش آقا رستم پشت پرده مانده است، واقعا بهتر است کار و تلاشی نباشد.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ :
اگر کشور نیاز به سخنران ندارد

اگر کشور نیاز به سخنران ندارد آخوندها بروند سر شغل اصلی خود ، زیارتنامه خوانی و خواندن نماز میت ، روضه خوانی که بحمدلله منسوخ شده است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)