کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

فتنه‌گران باز زبان‌شان دراز شده و آشتی ملی را مطرح می‌کنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید «فتنه‌گران» دوباره «زبان‌شان دراز شده» و موضوع آشتی ملی را مطرح می‌کنند و «هرگز» با آنها آشتی صورت نمی‌گیرد.

وی گفته «بعضی‌ها که باز هم گویا می‌خواهند اعلام موجودیت کنند، در فتنه سهم داشتند، زیان‌های غیرقابل جبران در فتنه ۸۸ به این مردم وارد کردند، آنها باز زبان‌شان دراز شده است و می‌گویند آشتی ملی.»

امام جمعه موقت تهران ادامه داده «با حضور فراگیر ملی انواع مختلف مردم در یک حضور حماسی، چه کسی می‌خواهد با چه کسی آشتی کند؟ چه کسی با چه کسی قهر بوده؟ اینها یک امت‌ هستند، یک امام دارند.»

صدیقی افزوده «آنانی که با امامت و مردم نساختند و فتنه کردند و بسیجی را برهنه و کتک زدند به حضرت سیدالشهدا جسارت کردند، اصل نظام را قبول نداشتند و شعار نه غزه و نه لبنان سر دادند و انواع هتاکی‌ها را به مقدسات و شعائر اسلام و انقلاب کردند حال آنها آمده‌اند و می‌گویند آشتی ملی. مردم با شما هرگز آشتی نخواهند کرد.»

بدنبال مخالفت صریح علی خامنه‌ای با پیشنهاد آشتی ملی محمد خاتمی که پس از درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی به عنوان استراتژی جدید نیروهای اصلاح‌طلب در دستور کار این جریان قرار گرفته بود٬ هواداران رهبر جمهوری اسلامی نیز به صراحت با این طرح به مخالفت پرداخته‌اند.
 

 

 

 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)