احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

آشتی ملی با افرادی که عددی نیستند٬ معنایی ندارد

احمد علم‌الهدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در استان خراسان رضوی٬ محمد خاتمی را «عمله فتنه ۸۸» نامید و گفت که آشتی ملی با افرادی که «عددی» نیستند٬ «معنایی» ندارد.

اظهارات وی پس از «بی‌معنی» نامیدن طرح آشتی ملی محمد خاتمی از سوی علی خامنه‌ای مطرح می‌شود.

علم‌الهدی گفته «اینکه کسی که عمله فتنه ۸۸ بوده می‌گوید آشتی ملی٬ معنایی ندارد؛ مگر مردم با هم قهر هستند؟ یک جریانی که بازنده انتخابات در سال ۸۸ بود با اردوکشی خیابانی و با فعالیت‌های سیاسی که پشت آن اوباما و اسرائیل و غرب بودند، مشکلات زیادی را ایجاد کردند و البته مردم با این‌ها قهر هستند و از آن‌ها متنفر هستند.»

وی مدعی شده «مردم هشت ماه با این افراد صبوری کردند و باید گفت که این‌ها عددی نیستند که مردم با آن‌ها آشتی کنند. اینها یک قطره در اقیانوس مردم بوده و از مردم جدا هستند.»

امام جمعه مشهد خطاب به جریان‌های سیاسی که «فکر می‌کنند اگر چند کف و هورا‌زن دور خودشان داشته باشند، این افراد مردم هستند»٬ افزوده که «مردم در واقع با انقلاب هستند و این انقلاب یک محور بیشتر ندارد و آن دین است و دین در این نظام تنها یک مظهر دارد و آن هم ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری است.»

علم‌الهدی همزمان با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری٬ به جریان‌های سیاسی گفته «باید بدانند اگر با زاویه داشتن با رهبری بخواهند وارد میدان شوند، مردم مشت به دهان‌شان می‌زنند. مردم ممکن است که برای حفظ نظام به کسی رأی بدهند اما اگر بدانند که آن فرد جایی با رهبری زاویه گرفته، خودشان اعلام برائت» می‌کنند.

نماینده رهبر جمهوری اسلامی در استان خراسان‌ رضوی همچنین اضافه کرده که «اینکه چند نفر در جریان‌های سکولار و لائیک دور هم نشسته و در چند حلقه با هم حرف بزنند و بیعت کنند این‌ها خیالات افسانه‌ای بوده و ۳۸ سال عمر انقلابی مردم نشان داده که مردم فساد و زاویه با رهبری را می‌شناسند و گول دروغ را نمی‌خورند و سفره دین با ترویج فحشا و فاسد از میان مردم جمع‌شدنی نیست.»

احمد علم‌الهدی همواره صریح‌ترین انتقادها را به عملکرد حسن روحانی و دولت وی مطرح کرده است.

 

 

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ :
حق با این مجتهد عادل جامع

حق با این مجتهد عادل جامع الشرایط است ، دلیل قهر بودن مردم از سران فتنه هم باخت 0 - 30 ولایتمداران در انتخابات مجلس و بیرون راندن یزدی و مصباح از خبرگان با توصیه خاتمی است !!

خُسن آقا در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ :
http://blog.hasanagha.org
استقلال عمل به این میگن

هر وقت حضرت آقا یک زری می زنه همه عمله اکره ایشان همان چرندیات را تکرار می کنند. به این می گویند استقلال عمل.
آگر آقا فردا از پشت بام بپرند پایین این احمق ها جملگی با هم یک جا خواهند پرید.
این یک پدیده عجیبی نیست وقتی که بدانیم آقایان عمام های جمعه بدون مقام مزخرف رهبری جلگی را باید ببندندشان به گاری برای حمل و نقل پیاز و کدو تنبل

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)